فروشگاه مرکزی زیراکس با توجه استقبال کاربران از محصولات این کمپانی به عرضه ی محصولات اورجینال و با کیفیت شرکت  زیراکس به کاربران می پردازد.فروشگاه مرکزی زیراکس

کارشناسان فروش حاضر در نمایندگی زیراکس ملزم هستند دوره های تخصصی در ارتباط با محصولات زیراکس و قطعات مختلف این محصولات را پشت سر بگذارند به این ترتیب قادر خواهند بود محصولات جدید را به راحتی به کاربران معرفی نمایند.

فروشگاه مرکزی زیراکس با در اختیار داشتن آرشیوی جامع از تمامی محصولات، قادر به ارائه تمامی محصولات این شرکتِ خوش‌‌نام به‌ویژه محصولاتی است که به تازگی و در طول سال‌های اخیر از سویِ کمپانیِ زیراکس معرفی و عرضه شده‌اند.

مشاوره پیش از فروش محصولات زیراکس

مشاوره پیش از فروش محصولات زیراکس موجب می گردد تا خریداران پیش از خرید کالا ، تمامی جوانب را در نظر بگیرند و محصولی متناسب با نیاز خود خریداری نمایند. همچنین خرید آگاهانه شما را از پرداخت هزینه های گزاف یاری خواهد بخشید. کارشناسان فروش در فروشگاه مرکزی زیراکس پیشنهاد می کنند ، پیش از هر اقدامی جهت خرید محصول ، تحقیقات لازم در خصوص مشخصات ، کاربرد و هزینه ی محصول مورد نظر را به عمل آورید.

فروشگاه مرکزی زیراکس اطلاعاتی چون ؛ ویژگی های تخصصی و فنی ،  مقایسه قیمت ها میان چند محصول، بررسی تفاوت ها و شباهت ها، آگاهی از برتری های هر محصول، آشنایی با تکنولوژی های بکار رفته در دستگاه و… را در اختیار کاربران گرامی قرار می دهد.

فروش انواع محصولات زیراکس

فروش انواع محصولات زیراکس در فروشگاه مرکزی زیراکس موجب گشته است تا مراجعان محترم بتوانند تمامی کالاهای مورد نیاز خویش را با یک بار حضور در نمایندگی فروش xerox تهیه نمایند.

تنوع محصولات عرضه شده  در فروشگاه مرکزی موجب می گردد ، مراجعان محترم در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی نمایند. به این ترتیب ، خریدارن محترم با یکبار مراجعه کالای مورد نیاز خود را خریداری می نمایند.

برخی از محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی زیراکس عبارتند از:

نمایندگی زیراکس و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز زیراکس

  • فروش دستگاه کپی زیراکس
  • فروش پرینتر زیراکس
  • فروش پروژکتور زیراکس
  • فروش اسکنر زیراکس
  • ارائه کلیه خدمات پس از فروش زیراکس

فروش قطعات جانبی محصولات زیراکس

فروش قطعات جانبی محصولات زیراکس ، با هدف تأمین نیاز آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده شان به هر دلیل دچار اختلال و خرابی گشته و حال نیازمند تعویض و ترمیم قطعات آن هستند انجام می گردد. جهت تامین قطعات مورد نیاز کاربران بخشی از فضای فروشگاه را به فروش و عرضه قطعات جانبی محصولات زیراکس اختصاص داده ایم.

 تمامی قطعات و دستگاه های عرضه شده در این مرکز همراه با ضمانت نامه به فروش می رسند. صاحبان  دستگاه های زیراکس می توانند با مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش قطعات جانبی مورد نیازشان را تأمین و خریداری نمایند.

نمایندگی زیراکس و واحدهای تعمیرات زیراکس

نمایندگی زیراکس با هدف بالابردن سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات زیراکس به کار بسته است. این مرکز در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن  در فروشگاه مرکزی زیراکس و در بخش های آموزش و تعمیرات  به هموطنان گرامی ارائه نماید.

ویژگی قابل توجه نمایندگی زیراکس ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه – به ویژه در پارت تعمیرات Xerox ارائه می‌گردد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز تعمیرات زیراکس و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات و سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر صفحات سایت قابل پیگیری است.

سوالات متداول

محصولات

مقالات

اخبار