زیراکس

پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D

تاریخچه زیراکس

شرکت آمریکایی زیراکس فعالیت خود را از سال ۱۹۰۶ تحت عنوان هالوید در زمینه تولید تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی آغاز کرد. در سال ۱۹۴۷، شرکت هالوید حقوق تجاری برای زیروگرافی (خشک‌نگاری)، یعنی فرآیند تصویربرداری که توسط چستر کارلسون، مخترع و فیزیدان قرن بیستم، به ثبت رسیده بود را کسب کرد. حدود یک دهه بعد، در سال ۱۹۵۸ شرکت هالوید نام خود را به هالوید زیراکس تغییر داد و در سال ۱۹۵۹، موفق به معرفی نخستین دستگاه کپی زیروگرافیک شد. اگرچه فن‌آوری کپی بر روی کاغذ ساده و بدون پوشش پیش از این نیز وجود داشت اما دستگاه کپی ارائه شده توسط این شرکت نخستین محصول در رده‌ی تجاری آن به شمار می‌آمد. با کسب موفقیت‌های پیاپی و ارائه‌ی محصولات منحصر به‌فرد، شرکت هالوید زیراکس، نام خود را در سال ۱۹۶۱ به زیراکس تقلیل داد. در حال حاضر کمپانی زیراکس یکی از شناخته‌شده‌ترین و پیشروترین شرکت‌های دنیا در زمینه ساخت و تولید تجهیزات چاپ می‌باشد.

پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D

پرینتر زیراکس Xerox WorkCentre 5024D‎ یکی دیگر از محصولات باکیفیت و پرفروش این کمپانی است که سازندگانش آن را در رده کلاسی خانگی قرار داده اند. نوع پالت این دستگاه سیاه و سفید و تکنولوژی چاپ آن لیزری است. بزرگترین اندازه کاغذ قابل قبول در بخش کپی این دستگاه A3 و وضوح چاپ آن ۶۰۰dpi است. کمپانی سرشناس زیراکس علاوه بر ساخت دستگاه کپی، به تولیدات دیگری نظیر دستگاه چاپگر، اسکنر، دورنگار، پروژکتور، دستگاه نمایش و …  نیز می‌پردازد. تنوع موجود در میان مدل‌های ارائه شده توسط کمپانی زیراکس، این امکان را فراهم نموده است تا کاربران بتوانند با فراغ بال و خیالی آسوده، اقدام به انتخاب دستگاه مورد نظر خود نمایند. دستگاه‌های زیراکس در انواع و مدل‌های متنوعی ارائه شده‌اند: دستگاه پرینتر زیراکس ساده، دستگاه پرینتر زیراکس پیشرفته، دستگاه پرینتر زیراکس رنگی، دستگاه پرینتر زیراکس سیاه سفید و دستگاه‌ پرینتر زیراکس چندکاره. با این همه تنوع، هریک از کاربران  قادر خواهند بود تا با توجه به نیازهای خود و کاربردهای مدنظر، دستگاه و مدل مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

نمایندگی زیراکس - پرینتر زیراکس 5024D

مشخصات فنی

پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D

امکانات اسکنر
سیستم اسکنر: CCD‎

وضوح اسکنر (ppi): 600‎

مواد مصرفی
بازه ضخامت کاغذ مورد قبول (g/m): ‎‎۶۰-۲۱۶‎

تعداد کارتریج: (عدد‎): ۱

چاپ با کارتریج سیاه (کاغذ): ۹۰۰۰‎

امکانات چاپگر
بزرگترین اندازه کاغذ قابل قبول: A3‎

وضوح چاپ – کپی: ‎۶۰۰dpi

سرعت چاپ سیاه سفید (ppm): 22 ‎

سرعت چاپ رنگی (ppm): ندارد

حداکثر تعداد چاپ-کپی (در ماه): ‎۲۰۰۰۰‎

سیستم دوطرفه خودکار: دارد

مشخصات عمومی
دسته بندی: پرینتر زیراکس

کلاس دستگاه: خانگی‎

تکنولوژی چاپ: لیزری‎

نوع پالت چاپ: سیاه و سفید‎

مشخصات تکمیلی
صفحه نمایش: دارد

ظرفیت فیدر خروجی (برگه): ۵۰۰‎

ظرفیت فیدر ورودی ‎(برگه): ‎۲۵۰‎

اندازه دستگاه (mm): 573595×58‎

وزن دستگاه (kg): 37‎

مشخصات درگاه های ارتباطی
اتصال USB: دارد

قابلیت Bridge Print: ندارد

چاپ از فلش و کارت حافظه: ندارد

قابلیت چاپ از موبایل: ندارد

WiFi: دارد

Bluetooth: ندارد

NFC: ندارد

Ethernet: ندارد

امکانات نمابر
سرعت انتقال اطلاعات نمابر (kbps): ‎۶‎
امکانات دستگاه کپی
سرعت کپی سیاه سفید (ppm): 22

سرعت کپی رنگی ‎(ppm): ندارد

مرتب کننده همراه یا استپلر: دارد

تغییر اندازه: ‎۲۵-۴۰۰‎

بیشترین کپی در هر بار فشردن کلید کپی: ۹۹۹

قطعات مختلف دستگاه پرینتر

کاغذ کش

فیلم فیوزینگ

لیزر

مین برد

قطعه tc

درام

کارتریج

تونر

پودر

پیکاپ رولر

null

سرویس در محل پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D

 سرویس در محل پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D یکی از خدمات تخصصی ارائه شده توسط نمایندگی زیراکس است که در راستای رفاه حال مشتریان و هموطنان گرامی در برنامه های کاری این مرکز گنجانده شده است. با انتخاب سرویس در محل پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D دیگر نیازی به جابجایی دستگاه، تحویل آن به تعمیرگاه و تحمل دردسرهای ناشی از این فرآیند وجود نخواهد داشت زیرا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حاضر گشته و تمامی تعمیرات و اقدامات مورد نیاز را به انجام می رسانند.

استفاده از سرویس در محل پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.

سرویس در محل »

null

فروش پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D

فروش پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که تمامی مراحل آن به دست کارشناسان مجرب و زبده این حوزه انجام می پذیرد. در حالی که همه‌جا صحبت از خدمات پس از فروش است مدیریت این مرکز کارشناسان خود را ملزم به ارائه «خدمات پیش از فروش» نیز ساخته‌ است.

خدمات پیش از فروش دربردارنده تمامی اطلاعاتی است که ممکن است خریدار پیش از اقدام به خرید به آن‌ها نیاز داشته باشد.

شما می‌توانید با حضور در مرکز فروش پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D تمامی اطلاعات مورد نیاز خود درباره پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D را از کارشناسان فروش کسب نمایید.

فروش زیراکس »

null

سرویس پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D

سرویس پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D در این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر انجام می پذیرد. اگر شما نیز در حال حاضر در پی یک مرکز مجاز جهت سرویس پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D هستید اما به دلیل عدم آشنایی با این مراکز دچار سردرگمی شده اید پیشنهاد ما به شما مراجعه به نمایندگی زیراکس است.

سرویس در محل »

تعمیرات پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D

تعمیرات پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز می باشد که به دست تیمی از زبده ترین و مجرب ترین کارشناسان این حوزه انجام می پذیرد. خُبرگی و زبدگی کارشناسان تعمیرات پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم، سبب گشته تا تخصص و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدماتی باشند که به دست کارشناسان و مهندسان این مجموعه ارائه می گردند.

تعمیرات پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D و واحد تعمیرات زیراکس

مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس ۵۰۲۴D ضمن رفع و تعمیر تخصصی تمامی ایرادات و عیوب احتمالی این دستگاه، کلیۀ خدمات ارائه شده به دست کارشناسان خویش را گارانتی نموده است. شما کاربران گرامی با آگاهی از وجود یک مرکز تخصصی -که کارشناسان آن توانایی رفع و حل کلیه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه‌های زیراکس را دارند،- می‌توانید با آسودگی خاطر به کار با این دستگاه پرداخته و تمامی مشکلات احتمالی را به کارشناسان ما محول نمایید. دیگر واحد های تعمیرات زیراکس در بخش زیر معرفی خواهند گشت.