اشتراک گذاری

نمایندگی xerox

نمایندگی Xerox در ایران با در دست داشتن زبده ترین و مجرب ترین کارشناسان در زمینه فروش محصولات زیراکس و و ارائه خدمات پس از آن، در پی کسب بالاترین سطح رضایت مشتریان خود است. بدین منظور نمایندگی Xerox با کادری منسجم و متخصص، تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه آموزش کاربران، عرضه مواد مصرفی، آموزش ‏های فنی-تخصصی، تعمیرات و نگهداری محصولات تأمین می نماید.

کادر فروش نمایندگی Xerox و کارشناسان فنی آن مدارک بین المللی در زمینه های مذکور هستند. خدمت رسانی به مشتریان این شرکت و پیگیری مشکلات آن ها توسط مدیریت این مجموعه به شدت مورد نظارت و کنترل قرار می گیرد. از همین رو ارائه این خدمات پس از خرید و نصب هر محصول آغاز و تا زمان رفع نیاز و حل قطعی مشکلات مشتری ادامه خواهد یافت.

نمایندگی Xerox بر این نکته واقف است که فروش یک محصول، پایان یک معامله نیست بلکه آغازی برای ادامه راه است. متخصصان و کادر نمایندگی Xerox با این باور که خدمات پس از فروش موجب وفاداری و تکرار خرید می گردد. همواره همگام با مشتریان خود اقدام به نصب و راه اندازی محصولات خریداری شده می نمایند و در هر زمان پاسخگوی مشتریان گرامی خواهند بود.

خدمات فوق تخصصی ارائه شده در نمایندگی‌ xerox 

 • تنظیم و کنترل و نظارت بر کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات هر کدام از دستگاه ها
 • مشاوره و راهنمایی کاربران در خصوص عملکرد دستگاه ها، شیوه‌ی نگهداری و نیز زمان‌بندی سرویس‌ ها
 • سرویس تخصصی تمامی قطعات جهت اصلاح و بهبود عملکرد چاپگر و کاهش استهلاک قطعات
 • تعمیر قطعات مکانیکی و الکترونیکی
 • تعمیر پرینترهای جوهر افشان، لیزری، سوزنی و حرارتی
 • تعمیر چاپگرهای چندکاره
 • حذف و نصب مجدد نرم‌افزار درایور جهت رفع نواقص موجود
 • تعمیر و اصلاح سیستم هیتر چاپگر
 • به‌کارگیری فناور‌های روز دنیا در جهت تشخیص و بررسی اختلالات دستگاه
 • ارائه مشاوره و راهنمایی به مشتریان جهت آشنایی با محصولات xerox به منظور خرید دستگاه مناسب
 • عیب یابی رفع خطاها و کدهای نامربوط در دستگاه ها
 • تعمیر و ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن
 • تعمیر و بازیابی قطعات قسمت درایو و موتور اصلی
 • ارائه گزارش از روند تعمیر در صورت درخواست مشتری
 • تشخیص و تفکیک قطعات معیوب و پیشگیری از آسیب به قطعات دیگر دستگاه در روند تعمیر
 • تعمیر مسیر خروج کاغذ دستگاه چاپگر

خدمات نمایندگی xerox

 • تعمیرات xerox و تعویض قطعات کاست و بای پس کاغذ cassette & bypass
 • تعمیرات xerox و تعویض قطعات تونر هاپر یا مخزن تونر toner hoper
 • تعمیر و تعویض قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی maine motor & drive
 • تعمیر و تعویض قطعات قسمت تغذیه کننده اتوماتیک کاغذ adf
 • تعویض دولوپر و تونر دستگاه فتوکپی
 • روش خواندن و بررسی تخصصی Error Code های دستگاه
 • روش نصب ، تعویض و تعمیر  انواع متعلقات دستگاه های کپی (Options)
 • تعمیرات xerox و تعویض قطعات فیوزینگ fusing unite
 • تعمیرات xerox و تعویض قطعات ایمیجینگ یونیت imaging unite
 • تعمیرات xerox و تعویض قطعات اسکنر دستگاه scanner
 • عیب یابی سریع دستگاه تعمیری xerox
 • استفاده از روش های تخصصی  جهت سرویس دستگاه xerox
 • به کارگیری Main Code جهت تنظیمات عمومی و تخصصی دستگاه xerox
 • بکارگیری پروگرام های فوق تخصصی دستگاه xerox
 • استفاده تخصصی از Service Manual
 • استفاده تخصصی از Parts Guide جهت استخراج Part Number اجزا دستگاه

واحدهای فعال در نمایندگی Xerox

نمایندگی Xerox با تشکیل واحدهای تخصصی و حرفه ای در تلاش است تا تمامی خدمات مورد نیاز کاربران خویش در دو حیطه تعمیر قطعات سخت‌افزاری و رفع اختلالات نرم‌افزاری را تأمین و برآورده سازد. کاربران محصولات Xerox  به یاد داشته باشند که در صورت بروز نقض در در دستگاه های Xerox، این محصولات صرفاً می بایست در نمایندگی‌‌ Xerox و در واحد تخصصی مربوطه، تعمیر گردد.

کاربران محترم با چنین اقدام هوشمندانه ای، از صداقت در اعلام عیوب دستگاه و نیز دستمزد منصفانه کادر فنی آسوده خاطر خواهند بود. امتیازات دیگر نمایندگی Xerox صرفه جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و تعمیر دستگاه‌ هایی است که سایر همکاران قادر به رفع مشکل آن ها نبوده‌اند.

در نمایندگی Xerox خدمات مرتبط با هر محصول در پارت تخصصی همان محصول ارائه می گردد که این امر سبب ارائه خدماتی با بالاترین سطح کیفی در نمایندگی Xerox گشته است.

اخبار Xerox

کمپانی های بزرگی چون Xerox در هر سال محصولات متنوعی روانه بازارهای جهانی می سازند. محصولات ارائه شده توسط چنین کمپانی هایی، از تنوع خارق العاده‌ در ساختار و تکنولوژی بهره می برند و می توانند به سبب این گوناگونی، نیازها و سلایق تمامی کاربران را تأمین سازند. در راستای آشنایی با جدیدترین محصولات عرضه شده توسط این کمپانی، کارشناسان نمایندگی Xerox  این امکان را فراهم ساخته اند تا با مراجعه به بخش «اخبار مرکز تخصصی زیراکس» از جدیدترین رویدادها و اخبار این حوزه اطلاع حاصل کنید.

برای آغاز بد نیست بدانید که شرکت Xerox ، یک شرکت آمریکایی است که در سال ۱۹۰۶ فعالیت خود را با نام هالوید در زمینه تولید تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی آغاز کرد. برخی از محصولات تولید شده در این شرکت عبارتند از: چاپگر، دستگاه های کپی، اسکنر، دورنگار، پروژکتور و دستگاه نمایش. مؤسس این شرکت که دفتر مرکزی آن در نورواک کنتیکت قرار دارد، جوزف سی ویلسون است.

مقالات Xerox و ترفندهای تعمیرات Xerox

محصولات Xerox نیز همچون سایر دستگاه های الکترونیکی ممکن است در معرض آسیب های مختلف قرار گرفته و نیاز به تعمیر داشته باشند. ذکر این نکته ضروری است که تعمیرات Xerox باید توسط متخصصینی انجام گیرد که تجربه و توانایی  کامل جهت تعمیرات Xerox داشته و به  تعمیرات Xerox مسلط باشند. با این که شرکت Xerox از برترین و  به روزترین فناوری‌ها در محصولات و تجهیزات خود استفاده می کند، به مرور زمان و با استهلاک قطعات، بروز برخی از نواقص در دستگاه های Xerox امری طبیعی به‌نظر می رسد.

در صورت برخورد با این نواقص و اشکالات در هر یک از محصولات Xerox می توانید با آسودگی خاطر به کادر فنی تعمیرات Xerox مراجعه کرده و دستگاه خود در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید. کاربران همواره از تعمیرات زیراکس توسط  نمایندگی Xerox ابراز رضایت کرده و همین امر مهم ترین انگیزه ما برای تلاش هرچه بیشتر در جهت رضایت مشتریان است.

دلیل استقبال مشتریان از تعمیرات زیراکس در این مرکز، استفاده از کارشناسان خبره و مجرب، انجام تعمیرات با سرعت و کیفیت فوق العاده، عیب یابی صحیح، استفاده از بهترین  دستگاه ها جهت تعمیر، قیمت مناسب، احترام به حقوق مشتریان و … می باشد. علاوه بر این، پیش از تعمیر دستگاه می توانید با متخصصین نمایندگی Xerox صحبت کرده و مشاوره ها ی لازم را دریافت کنید . به علاوه جهت افزایش دانش فنی خویش می توانید به بخش مقالات مرکز تخصصی زیراکس مراجعه کرده و از جدیدترین متدهای تعمیرات زیراکس آگاهی یابید. مقالات موجود توسط تیمی از مهندسان باتجربه این مرکز تدوین و گردآوری گشته اند.

محصولات Xerox در نمایندگی Xerox

بدیهی است که بهترین مکان جهت آشنایی با هر محصول، نمایندگی همان محصول است، زیرا خدمات ارائه شده در نمایندگی ها، ضمن بهره مندی از گارانتی های معتبر، بر پایه استانداردهای جهانی صورت می گیرند و از این رو از بالاترین سطح کیفی برخوردارند. بنابراین شما نیز در صورت نیاز به هر یک از محصولات Xerox می توانید به نمایندگی این برند مراجعه کرده و محصول مورد نیاز خویش را تهیه نمایید.

این اصل در حیطه تعمیرات نیز صدق می کند و کاربران محصولات Xerox جهت تعمیر دستگاه های Xerox می بایست تنها به نمایندگی Xerox مراجعه نمایند و از تحویل دستگاه خویش به مراکز نامعتبر و غیرمجاز خودداری نمایند.. ما در این بخش ضمن معرفی محصولات Xerox و خدمات مرتبط با تعمیر آن‌ها شما را با جدیدترین محصولات عرضه شده توسط این کمپانی و ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری آن ها آشنا می سازیم.

محصولات شرکت xerox عبارتند از :

انواع چاپگر( پرینتر)  / دستگاه کپی / دستگاه فکس / اسکنر / دستگاه کپی دیجیتال لیزری و جوهر جامد / نرم افزار مدیریت مستندات / تولید و پشتیبانی از نظر تونر ، جوهر و کاغذ / دستگاه های تصویری دیجیتال

پاسخگویی به پرسش های کاربران Xerox

کارشناسان و مهندسان حاضر در نمایندگی Xerox به دلیل سال ها سابقه در امر تعمیرات Xerox  می توانند پاسخگوی تمامی پرسش های شما کاربران گرامی هستند. از همین رو شما می توانید هر گونه سوال و مشکل خود را با آن ها در میان بگذارید و شاهد حل آن در کمترین زمان و با بالاترین سرعت باشید.  کادر کارشناسان فنی ما از بین برترین متخصصین تعمیرات زیراکس انتخاب شده  و با تمامی قطعات سخت افزاری و سیستم‌ نرم افزاری محصولات شرکت Xerox آشنایی کامل دارند. متخصصین نمایندگی Xerox علاوه براینکه مجرب و تحصیل کرده هستند، دوره های تخصصی تعمیرات Xerox را پشت سر گذاشته اند. کارشناسان نمایندگی Xerox علاوه بر انجام تعمیرات Xerox ، تمامی قطعات معیوب را اصلاح و در صورت لزوم با قطعات کارخانه‌ای و اورجینال تعویض  خواهند کرد .

در صورتی که شما از هریک از محصولات Xerox ، نظیر دستگاه کپی ، چاپگر ، پروژکتور ،  اسکنر و…استفاده می کنید هیچ گونه نگرانی در خصوص تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه خود نداشته باشید . خاطر نشان می‌کنیم مراجعه به افراد مبتدی و ناآگاه جهت تعمیرات Xerox  علاوه برتحمیل هزینه های گزاف به شما ، ممکن است دستگاه شما را در معرض آسیب های جدی قرار دهد. توصیه ما به شما آن است که پیش از هر اقدامی نگرانی‌ها و پرسش های خود را با کارشناسان نمایندگی Xerox در میان بگذارید.