اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر زیراکس M215B

تعمیر پرینتر زیراکس M215B یکی از دیگر از خدمات ارائه شده در نمایندگی زیراکس است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌پذیرد. کاربران این دستگاه در صورت مشاهده‌ی هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در این پرینتر می‌توانند به نمایندگی زیراکس مراجعه کرده و پس از حضور در پارت تعمیر پرینتر زیراکس M215B سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایند.

آن گروه از کاربرانی که به هر دلیل امکان مراجعه به این مرکز را ندارند، می‌توانند سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایند. نمایندگی تعمیرات پرینتر زیراکس با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی تعمیرات تخصصی دستگاه‌های زیراکس مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ تجهیزات چاپ عرضه می‌دارد.

تعمیر پرینتر زیراکس M215B

تعمیر تخصصی پرینتر زیراکس M215B

پخش شدن جوهر روی کاغذ:

یکی از اشکالات مشاهده در این پرینترها، مشکل پخش شدن جوهر بر روی کاغذ است. به طور کلی چاپ انجام شده توسط جوهر برای خشک شدن نیاز به زمان دارد. زمان خشک شدن جوهر، بسته به مدل پرینتر جوهر افشان، نوع جوهر استفاده شده و نوع کاغذی که از آن استفاده می‎شود، ‎می‎تواند بین چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. به طور معمول، اسناد چاپی برای خشک شدن کامل نیاز به چند ساعت زمان و عکس‎های پرینت شده نیز برای خشک شدن نیاز به حدود 24 ساعت زمان دارند.

با این وجود می‌توان با درنظر داشتن برخی از نکات تا حد زیادی از پخش شدن جوهر بر روی کاغذ جلوگیری کرد. برای جلوگیری از این اتفاق توصیه می‌شود مواردی چون کیفیت جوهر مورد استفاده، خرابی  هیتر و یا المنت درون فیوزر،  سازگاری نوع کاغذ استفاده شده با جوهر، بررسی تنظیمات پرینتر و اطمینان از انتخاب بهترین تنظیمات و در نهایت استفاده از تثبیت‌کننده‌ها در صورت نیاز را بررسی و امتحان کنید. در صورت عدم رفع اشکال پیش آمده می‌توانید با کارشناسان ما در واحد تعمیر پرینتر زیراکس M215B تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر:

تجربه نشان داده که در غالب موارد مشکل کشیده نشدن کاغذ مربوط به خرابی یا کثیفی پد پیک آپ پرینتر است. بنابراین در صورت مواجهه با این اشکال نخستین توصیه، خارج کردن پد کاغذ کش و تمیز کردن آن است. در صورت نیاز به تعویض پد پیکاپ، مدل دستگاه و شکل پیک آپ را به خاطر داشته باشید؛ چرا که پدهای بکاررفته در پرینترها، متفاوت است.

به طور کلی خطای عدم توانایی پرینتر در کشیدن کاغذ یا در اصطلاح Misspick یک مشکل و یا ارور بسیار ساده است که می‌توان با کمترین هزینه آن را برطرف کرد. در صورت عدم رفع اشکال پیش آمده می‌توانید با کارشناسان ما در واحد تعمیر پرینتر زیراکس M215B تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

تکرار مطالب چاپ شده بر سطح کاغذ:

اشکال تکرار شدن مطالب چاپ شده بر روی سطح کاغذ معمولاً به دلیل وجود ایرادات الکتریکی در قسمت پاور یا های‌ولتاژ اتفاق می‌افتد. وجود این ایرادات سبب می‌گردد تا پودر منتقل شده از کارتریج بر روی درام، به صورت کامل بر روی کاغذ انتقال نیابد و در نهایت با هر بار چرخش کپی‌ای کمرنگ‌تر از متن یا تصویر چاپ شده اولیه پرینت گرفته شود.

البته این اشکال در چاپ ممکن است به دلیل خرابی قطعات درون کارتریج نیز اتفاق بیفتد. برای رفع این اشکال نیاز است تا ضمن انجام سرویس‌های دوره‌ای، عملکرد قطعات نیز بررسی شود. کرد. در صورت تداوم اشکال پیش آمده می‌توانید با کارشناسان ما در واحد تعمیر پرینتر زیراکس M215B تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

چروک شدن کاغذ:

یکی دیگر از اشکالات نسبتاً شایع مشاهده شده در پرینترهای امروزی، مشکل چروک شدن کاغذ در این دستگاه است. اگر از کاربران حرفه‌ای و همیشگی دستگاه‌های کپی باشید حتما می‌دانید که این اشکال غالباً به دلیل كهنگی فید (خوراک) و خروج غلتک‌ ها اتفاق می‌افتد. كهنگی فید (خوراک) و خروج غلتک‌‌ها معمولاً سبب گیر كردن یا چسبندگی و در نهایت چروک و مچاله شدن کاغذ می‌شود.

البته علل دیگری چون كهنگی سینی‌های كاغذ، رطوبت و مجموعه فیوز هم می‌توانند سبب بروز این اشکال گردند. برای رفع این اشکال می‌بایست تمامی قطعات درگیر با فید کاغذ به دقت بررسی شوند. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با رفع این اشکال و تعمیر پرینتر زیراکس M215B می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر دستگاه کپی زیراکس تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

تعمیر پرینتر زیراکس M215B در محل

سرویس تعمیر پرینتر زیراکس M215B در محل راهکاری است جهت تعمیر و ترمیمِ پرینتر آن گروه از کاربرانی که به ‌هر روی امکان حمل و جابجایی این دستگاه را ندارند. در این سرویس، نیازی به حمل و جابجایی پرینتر نیست و تعمیر پرینتر زیراکس M215B در محل انجام می‌پذیرد. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از این سرویس دیگر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه پرینتر خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت.

تعمیرکاران اعزام شده جهت سرویس پرینتر در محل، گروهی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر می‌باشند که به دلیل در اختیار داشتن مجموعه‌ای از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر قادر به عیب‌یابیِ کارشناسی و تخصصی پرینتر و تعمیر آن می‌باشند. بنابراین در صورتی که پرینتر شما به هر دلیل دچار افت عملکرد و خرابی شده است اما امکان جابجایی و انتقال آن را به تعمیرگاه ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرویس تعمیر پرینتر زیراکس M215B در محل است.

نمایندگی زیراکس در تهران

اگرچه خدمات ارائه شده در نمایندگی زیراکس در تهران پشتیبان هر دو حوزه تعمیر و فروش است لیکن عمده‌ی فعالیت و تمرکز این مجموعه بر ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات زیراکس است. تمامی خدمات و سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات زیراکس در تهران در ایران با تلاش جهت حفظ حقوق مراجعان و کسب رضایت مشتریان گرامی عرضه می‌گردد.

کادر مجرب و باسابقه‌ی نمایندگی زیراکس در تهران با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی می‌باشد که به هر دلیل ممکن است در محصولات زیراکس ایجاد شده باشند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر ضوابط و استانداردهای جهانی طرح شده از سوی شرکت‌ زیراکس است.

5/5 - (5 امتیاز)