دستگاه کپی زیراکس WC7220T

یکی از دستگاه‌های پرطرفدار و چندکاره‌ی زیراکس که موفقیت خوبی نیز در بخش فروش کسب کرده است، دستگاه کپی زیراکس WC7220T است. این دستگاه یک کپی چندکاره است که علاوه بر قابلیت کپی، برخوردار از امکانات پرینت و اسکن نیز هست. دستگاه کپی زیراکس WC7220T می‌تواند در هر ماه چیزی حدود 50 هزار برگ را کپی بگیرد. توان چاپ این دستگاه کپی، برای صفحات رنگی در هر دقیقه، 20 برگ و برای صفحات سیاه و سفید نیز 20 برگ است.

عملکرد چند منظوره، فینیشرهای عالی برای انجام کارهای تکمیلی، حفظ امنیت داده ها و اطلاعات حائز اهمیت، انجام اسکن و ارسال آن به مقاصد متفاوت، کیفیت خروجی بالا و اتصال به اینترنت، همه و همه از شاخصه های مورد توجه در دستگاه کپی زیراکس WC7220T است که توانسته‌اند بازدهی این کپی را نسبت به سایر دستگاه های سنتی و کم قابلیت افزایش دهند. در بخش‌های آتی سایر مشخصات این مدل از دستگاه کپی و خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی زیراکس WC7220T شرح داده خواهد شد.

دستگاه کپی زیراکس WC7220T

مشخصات دستگاه کپی زیراکس WC7220T

 • ایمیل، چاپ، اسکن: دارد
 • کارت خوان: دارد
 • سرعت کپی رنگی در هر دقیقه: 20 برگ
 • سرعت کپی سیاه و سفید در هر دقیقه: 20 برگ
 • کارکرد دستگاه: تا 50000 تصاویر در ماه 1
 • اتصال10/100/1000 BaseT اترنت، سرعت بالا USB 2.0 چاپ مستقیم (اختیاری: Wi-Fi (با Xerox® USB آداپتور بی سیم)
 • ویژگی های کنترل کنندهCloning پیکربندی، پشتیبانی آنلاین (از رابط کاربر)، پانل کنترل از راه دور
 • هارد دیسک250 گیگابایت (دقیقه)
 • پردازنده: پردازنده دو هسته ای 1.23 گیگاهرتز
 • حافظه: حافظه دستگاه2 GB سیستم به علاوه 1 گیگابایت حافظه صفحه
 • ظرفیت کاغذسینی: 50 برگ
 • ظرفیت سینی 1 : 520 برگ
 • ظرفیت سینی 2 : 520 برگ
 • اندازه کاغذسینی ( سینی بایوس): اندازه های سفارشی: 89 × 98 میلیمتر تا x 297 432 میلی متر
 • سینی 1 : اندازه های سفارشی: x 182 140 میلیمتر تا  x 432 297میلیمتر
 • سینی 2 : اندازه های سفارشی: 140 182 x میلیمتر تا x 432 297میلیمتر

تعمیرات دستگاه کپی زیراکس WC7220T

اگر از کاربران دستگاه کپی زیراکس WC7220T هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در عملکرد این دستگاه شده‌اید می‌توانید جهت دریافت خدمات تعمیر زیراکس WC7220T با کارشناسان ما در نمایندگی زیراکس تماس بگیرید. در صورتی که امکان جداسازی قطعه معیوب وجود داشت باشد می‌توانید قطعه مورد نظر را از دستگاه جدا کرده و به مرکز تعمیرات دستگاه کپی زیراکس WC7220T تحویل دهید. کارشناسان ما در این مرکز خرابی پیش آمده در دستگاه را بررسی کرده و اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه کپی را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

تعمیر دستگاه کپی زیراکس »

سرویس در محل دستگاه کپی زیراکس WC7220T

وزن بالای دستگاه کپی و دشواری موجود در جابجایی آن سبب شده تا در غالب موارد خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی زیراکس WC7220T به صورت سرویس در محل انجام شود. در صورت استفاده از سرویس در محل دستگاه کپی، تعمیرکار دستگاه کپی خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را برروی دستگاه پیاده می‌سازد. برای دریافت این سرویس می‌بایست از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان تعمیر کپی تماس گرفته و درخواستی مبنی بر نیاز به حضور کارشناس در محل ثبت گردد.

تعمیر در محل کپی زیراکس »

قیمت کپی زیراکس WC7220T

به دلیل نوسانات بالای موجود در بازار کنونی، امکان درج قیمت کپی زیراکس WC7220T وجود ندارد. قیمت این دستگاه به دلیل نوسانات موجود در بازار ارز، مرتبا در حال تغییر است. بنابراین اگر به دلیل فروش و یا خرید کپی زیراکس WC7220T نیاز به اطلاع از قیمت این دستگاه داشتید، بهتر است با کارشناسان ما در نمایندگی زیراکس تماس بگیرید.

نمایندگی فروش زیراکس »

با گارانتی معتبر از نمایندگی دستگاه کپی زیراکس خدمات بگیرید

نمایندگی دستگاه کپی زیراکس، از پیشرو‌ترین مجموعه‌های تعمیراتی حال حاضر کشور است که توانسته رضایت صد در صدی بسیاری از مراجعان خویش را کسب نماید. ضمانت این سخن نیز گارانتی همه‌جانبه خدماتی است که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی زیراکس ارائه می‌گردد. (نکته: اعتبار گارانتی منوط به تشخیص کارشناس تعمیرات دستگاه کپی زیراکس WC7220T و سایر دستگاه های کپی زیراکس است.

ضمن آنکه برخی از خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی نظیر شارژ کارتریج مشمول گارانتی و ضمانت نیست). گارانتی تعمیرات دستگاه کپی زیراکس، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت. (زمان گارانتی و بازه آن بسته به نظر کارشناس است).