اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • با اپلیکیشن Xerox Team Availability کارمندان خود را از راه دور مدیریت کنید

با اپلیکیشن Xerox Team Availability کارمندان خود را از راه دور مدیریت کنید

شرکت زیراکس رسماً از اپلیکیشن Xerox Team Availability رونمایی کرد. این اپلیکیشن،‌یک راه حل سریع و در لحظه برای سازمان‌هایی است که مدیران آن‌ها نیازمند اطلاع از موقعیت مکانی کارمندانشان و در دسترس بودن آن‌ها هستند. فهمیدن این که کارمندان شما کجا هستن و چه کاری انجام می‌دهند، برای مدیریت محیط‌های کاری انعطاف‌پذیر بسیار ضروری است.

به خصوص در مواقعی که کارمندان شما به صورت اشتراکی در منزل و دفتر کار می‌کنند. سازمان‌ها به طور فعال در حال کار روی ساخت یک محیط کار ترکیبی است. بررسی مشاغل در سراسر جهان که توسط شرکت زیراکس انجام شده نشان می‌دهد 58 درصد افراد قصد دارند در سال آینده شغل خود را از محیط کاری به منزل بیاورند. ولی پذیرش این فضای کاری هیبرید نشان می‌دهد که هنوز زیرساخت‌های مناسبی در حوزه فناوری وجود ندارد.

اپلیکیشن Xerox Team Availability

اپلیکیشن Xerox Team Availability

جوان کولینز اسمی، نایب رئیس و رئیس ارشد بخش بازرگانی شرکت زیراکس در توضیح اپلیکیشن Xerox Team Availability اینچنین آورده است:

” مدیریت نیروی کار در طول همه‌گیری کرونا، چالش‌های منحصر به فردی را که هیچگاه سازمان‌ها آن را تجربه نکرده بودند به وجود آورده است. سازمان‌ها باید بدانند که کدام یک از کارمندانشان در دسترس هستند و در کجا قرار دارند؛ بنابراین می‌توانند هنگام تخصیص منابع و کار به کارمندانشان بهترین تصمیم را بگیرند. این ابزار دانش در لحظه را برای کنترل کارمندان، به مدیران سازمان‌ها خواهد داد. “

مدیریت آسان کارمندان با اپلیکیشن Xerox Team Availability

برخلاف دیگر ابزارهای مدیریتی که نیاز دارند به زیرساخت‌های فناوری اطلاعات شرکت متصل شوند و خود این فرآیند به هفته‌ها زمان نیاز دارد، اپلیکیشن Xerox Team Availability فقط در یک ساعت راه اندازی خواهد شد. پس از راه اندازی، اپلیکیشن تنظیمات سفارشی را برای محافظت بیشتر به کاربران ارائه خواهد کرد. هرچند این تنظیمات می‌تواند بسته به استراتژی شرکت متفاوت باشد. به طور مثال خود کمپانی زیراکس نیز از این اپلیکیشن برای مدیریت کارمندانش در ایام همه‌گیری کروناویروس استفاده می‌کند.

استفاده از این اپلیکیشن می‌تواند به گذر از موقعیت خطرناک فعلی در جهان کمک شایانی کند. سرویس سلامت همگانی بریتانیا (Imperial NHS Trust) اولین سازمانی است که از اپلیکیشن زیراکس استفاده خواهد کد تا به وضعیت کارمندان خود دسترسی پیدا کند و مکان‌های تازه تعیین شده به عنوان اوج همه‌گیری کروناویروس را به نمایش آن‌ها بگذارد. هم اکنون می‌توانید این اپلیکیشن را از اپ استور و پلی استور برای گوشی آیفون و اندرویدی خود دانلود کنید.

منبع