اشتراک گذاری

تعمیر کپی زیراکس 5675

اگر از کاربران دستگاه کپی زیراکس 5675 هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال و ناکارامدی در عملکرد این دستگاه شده‌اید، می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان تعمیر کپی زیراکس 5675 خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی این دستگاه را دریافت نمایید. بلافاصله پس از تماس شما کارشناس تعمیر، هماهنگی‌های لازم را انجام داده و با حضور در محل، جهت تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5675 اقدام می‌نمایند.

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی زیراکس محدودیتی ندارد و کلیه سرویس‌های مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی زیراکس را شامل می‌گردد. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی زیراکس با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی تعمیرات تخصصی دستگاه‌های زیراکس مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ تجهیزات چاپ عرضه می‌دارد.

تعمیر کپی زیراکس 5675 در محل

از آنجا که ابعاد دستگاه کپی زیراکس 5675 بالاست و امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود ندارد، غالب سرویس‌های مرتبط با این دستگاه به صورت تعمیر در محل ارائه می‌گردد. در این سرویس، نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نیست و کارشناسان تعمیر کپی زیراکس 5675 خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

کاربران کپی زیراکس برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان بخش پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار کپی زیراکس 5675 را ثبت نمایند. پس از این تماس، هماهنگی‌های لازم انجام شده و پس از حضور تعمیرکار، خدمات موردنیاز جهت تعمیر کپی زیراکس 5675 ارائه می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی زیراکس –جز در مواردی معدود نظیر شارژ کارتریج و …. – مشمول گارانتی و ضمانت است.

مزایا و معایب کپی زیراکس 5675

کپی زیراکس 5675 یکی از دستگاه‌های پرطرفدار و پرفروش در بازارهای داخلی کشور ماست. این دستگاه علاوه بر کپی، قابلیت پرینت و اسکن نیز دارد. کیفیت کپی و پرینت گرفته شده توسط این دستگاه به ترتیب دارای کیفیت 600*4800 DPI و 1200*1200 DPI است که به نظر مناسب می‌آید. ابعاد این دستگاه 1140*650*1524 است و وزن آن 156 کیلوگرم است. از ویژگی‌های مثبت این دستگاه می‌توان به وجود قابلیت تغذیه اتوماتیک (ADF و اتودوبلکس در آن اشاره کرد که کار با آن را بسیار راحت‌تر کرده است.

حداکثر سطح چاپ توسط این دستگاه A3+، حداقل سایز کاغذ A6 و حداکثر سایز کاغذ در آن A3 است. متقاضیان خرید این دستگاه در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در ارتباط با ویژگی‌های آن می‌توانند با کارشناسان ما در نمایندگی دستگاه کپی زیراکس تماس بگیرند. خدمات مرتبط با تعمیر کپی زیراکس 5675 نیز از طریق تماس با این مجموعه قابل دریافت است.

گارانتی خدمات نمایندگی دستگاه کپی زیراکس

نمایندگی دستگاه کپی زیراکس، از پیشرو‌ترین مجموعه‌های تعمیراتی حال حاضر کشور است که توانسته رضایت صد در صدی بسیاری از مراجعان خویش را کسب نماید. ضمانت این سخن نیز گارانتی همه‌جانبه خدماتی است که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات دستگاه کپی زیراکس ارائه می‌گردد. (نکته: اعتبار گارانتی منوط به تشخیص کارشناس تعمیر کپی زیراکس 5675 و سایر دستگاه های کپی زیراکس است. ضمن آنکه برخی از خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی نظیر شارژ کارتریج مشمول گارانتی و ضمانت نیست).

گارانتی تعمیرات دستگاه کپی زیراکس، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت. شایان ذکر است در صورت تشخیص کارشناس مبنی بر نیاز به تعویض هر یک از اجزاء دستگاه کپی، تلاش می‌گردد تا دستگاه با استفاده از نمونه اورجینال و شرکتی، کیفیت اولیه خود را بازیابد. (تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت).

5/5 - (7 امتیاز)