اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی زیراکس 5755

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 بد نیست نگاهی به ویژگی‌های این دستگاه، نوع کاربری و مشخصات آن داشته باشیم. دستگاه فتوکپی زیراکس 5755، یک دستگاه تک رنگ با فناوری چاپ لیزری است که در هر دقیقه می‌تواند حدود 55 برگ را کپی بگیرد. این دستگاه برای گرم شدن نیاز به حدود 6 ثانیه زمان دارد و رزولوشن کپی آن 600 در 600dpi است.

با توجه به ویژگی‌های کلی این نوع کپی، می‌توان گفت که این دستگاه مناسب برای استفاده در دفاتر فنی، واحدهای مالی و حسابداری و نیز تکثیر و کپی اسناد در حجم بالا است. دستگاه کپی زیراکس 5755 علاوه بر پرینت امکان تهیه اسکن نیز دارند. (این دستگاه فاقد فکس است). کیفیت پرینت انجام شده توسط این دستگاه کپی، 1200در 1200dpi است و توان 55 پرینت در هر دقیقه را دارد. تونر مناسب برای این دستگاه 006R1046 است و اتصالات بکاررفته در ان شامل پورت Ethernet , USB 2.0 است. این دستگاه متأسفانه شبکه بی سیم ندارد. در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 که با حضور در نمایندگی زیراکس قابل دریافت است، شرح داده خواهد شد.

تعمیر قطعات فتوکپی زیراکس 5755

اگر از کاربران فتوکپی زیراکس 5755 هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال و ناکارامدی در این دستگاه شده‌اید، می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی زیراکس تماس گرفته درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 را ثبت نمایید. بلافاصله پس از تماس شما، تعمیرکار فتوکپی زیراکس 5755 در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت بررسی، عیب‌یابی، تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه را آغاز خواهد کرد. در بخش زیر برخی از رایج‌ترین خدمات مرتبط با بهسازی و تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 شرح داده شده است.

تعمیر بلید فتوکپی زیراکس 5755

یکی دیگر از قطعات موجود در فتوکپی زیراکس 5755 که احتمال بروز اشکال و خرابی در آن وجود دارد، بلید است. خرابی بلید،  ضمن ایجاد اختلال در فرآیند چاپ، سبب خط افتادن بر روی درام نیز می‌گردد. جهت بهبود هر چه بیشتر کیفیت چاپ می‌توان در حین تعویض بلید، سیم شارژر دستگاه کپی را نیز تعویض کرد. ضمن آنکه در صورت امکان پس از باز کردن قطعات، سعی کنید با یک پمپ باد تونرهای احتمالی را پراکنده و پاکسازی کنید.

تشخیص این مسئله که آیا بلید معیوب، نیازمند تعمیر یا تعویض است، نیاز به بررسی این قطعه و عملکرد آن دارد. در صورت دفرمه شدن و خرابی بیش از حد بلید، به احتمال زیاد کارشناسان تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 اقدام به تعویض این قطعه خواهند کرد.

تعویض دولوپر فتوکپی زیراکس 5755

یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی مرتبط با فتوکپی زیراکس 5755، سرویس تعویض دولوپر این دستگاه است. اگر از کاربران همیشگی دستگاه‌های کپی باشید حتما می‌دانید که افت کیفی دولوپر، تأثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی چاپ خواهد داشت. بنابراین در صورت مشاهده افت کیفی در چاپ، بهتر است نیاز یا عدم نیاز به دستگاه به تعویض دولوپر را چک کنید.

البته فرا رسیدن زمان تعویض دولوپر معمولاً در غالب دستگاه های چاپ، توسط یک پیغام به کاربر اعلام می گردد. برخی از شرکت‌های سازنده دستگاه های چاپ، سیستمی را در دستگاه های کپی، پرینتر و … تعبیه کرده‌‌‌اند که افت محسوس کیفیت دولوپر و در حقیقت زمان تعویض دولوپر را اعلام می‌کند. کاربران فتوکپی زیراکس 5755 می‌توانند سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعویض دولوپر را از طریق تماس با نمایندگی دستگاه کپی زیراکس دریافت نمایند.

تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 در محل

به دلیل ابعاد بالایی که فتوکپی زیراکس 5755 دارد، معمولاً سرویس‌های ارائه شده جهت تعمیر و بهسازی آن، در همان محلی انجام می‌شود که این دستگاه قرار گرفته است. کاربران این دستگاه می‌توانند برای دریافت خدمات تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 در محل، از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواستی مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار فتوکپی زیراکس 5755 را ثبت نمایند.

خدمات ارائه شده در این سرویس منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر مین برد دستگاه کپی، تعویض دولوپر، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کاتریج، عیب‌یابی یونیت فیدر دستگاه کپی کونیکا مینولتا و اصلاح آن، تعویض پیکاپ و … را شامل می‌گردد. جهت آسودگی خیال کاربران نیز کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی زیراکس مشمول گارانتی و ضمانت شده است.

نمایندگی دستگاه کپی زیراکس

نمایندگی دستگاه کپی زیراکس در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز تمامی دستگاه های کپی این برند را مورد آنالیز و بررسی قرار داده و با تمرکز بر ساختار هریک از آنها، پیشرفته ترین و سازگارترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان خویش نهاده است. تمامی سرویس‌ها و خدمات مرتبط با تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سازنده صورت می‌پذیرد و برخوردار از بالاترین سطح کیفی است. کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه کپی زیراکس با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال و تسلط به عملکرد تمامی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هریک از دستگاه‌های کپی، توانایی آن را دارند تا هریک از دستگاه های معیوب را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی نمایند.

5/5 - (5 امتیاز)