نمایندگی زیراکس در مشهد

نمایندگی زیراکس

اگر از کاربران زیراکس هستید و می خواهید از خدمات نمایندگی زیراکس در مشهد استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را به دقت مطالعه کنید تا هم با نحوه دریافت خدمات آشنا شوید و هم خدمات این نمایندگی را بیشتر بشناسید. قبل از هر چیز باید به شما بگوییم که برای دریافت خدمات زیراکس در شهر مشهد، باید دستگاه خود را به تهران ارسال کنید. این کار، مطمئن ترین روشی است که با آن می توانید خدمات تخصصی و باکیفیت نمایندگی زیراکس را دریافت کنید.

احتمالاً برای تعمیر دستگاه خود به مراکز متعددی مراجعه کرده اید اما نتیجه مطلوب را به دست نیاورده اید. علت این است که نمایندگی زیراکس در شهرستان ها، مرکز مستقری ندارد و مراکزی هم که با این عنوان فعالیت دارند، غیر رسمی و نامعتبر هستند. نمایندگی مرکزی زیراکس در تهران، تنها مرکز معتبری است که هم تجهیزات لازم را بری تعمیر دستگاه های زیراکس دارد و هم دانش تخصصی را در این زمینه کسب کرده است. در ادامه مهمترین ویژگی های این نمایندگی که وجه تمایز آن با سایر مراکز است را بررسی می کنیم.

نمایندگی زیراکس در مشهد

ویژگی های نمایندگی زیراکس در مشهد

نمایندگی زیراکس مجموعه مجهز و مدرن است که از بدو ورود محصولات زیراکس به ایران با هموطنان همراه شده است. این مرکز با خریداری پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر و ترمیم ماشین های اداری و دیگر دستگاه های زیراکس و با گزینش زبده ترین تکنسین های فنی کشور، شرایط لازم را برای ارائه خدمات باکیفیت به هموطنان آماده کرده است. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد نمایندگی زیراکس درمشهد می توان به تعهد و مسئولیت پذیری کارشناسان، ارائه سرویس های بیشتر هنگام تعمیر دستگاه –نظیر پاکسازی داخلی دستگاه-، گارانتی کردن خدمات، بهره مندی از قطعات اورجینال و… اشاره کرد.

نحوه بهره مندی از خدمات نمایندگی زیراکس در مشهد

گفتیم که برای بهره مندی از خدمات نمایندگی زیراکس در مشهد باید دستگاه خود را به این مرکز ارسال کنید. برای ارسال دستگاه کافی است آن را بسته بندی کرده و شرح مختصری از مشکلات و سرویس های پیشین آن را به همراه دستگاه برای نمایندگی ارسال کنید. پس از دریافت دستگاه، روند عیب یابی و تعمیر آن آغاز شده و بعد از تست نهایی مجددا به آدرس شما ارسال می شود. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ارسال دستگاه و پیگیری آن، با این مرکز تماس گرفته و با کارشناسان صحبت کنید.

خدمات نمایندگی زیراکس در مشهد

خدمات این نمایندگی تمامی دستگاه های زیراکس را شامل می شود. زیراکس محصولاتی از قبیل پرینتر، دستگاه کپی، فکس، اسکنر و پروژکتور تولید می کند. خدمات نمایندگی زیراکس نیز در ارتباط با تعمیر و رفع مشکل این دستگاه ها است. تکنسین های حاضر در این مرکز، با تسلط بر دستگاه های زیراکس و آشنایی جامع با استانداردهای این شرکت، خدمات ارائه شده را با بالاترین کیفیت به کاربران گرامی تقدیم می کنند. در ادامه برخی از خدمات نمایندگی زیراکس در مشهد را معرفی می کنیم.

تعمیر پرینتر زیراکس در مشهد

پرینتر از دستگاه های پرکاربرد در امور روزانه است. در محیط های آموزشی، اداری و حتی در انجام برخی کارهای خانگی، پرینتر یک وسیله مفید و کاربردی است. با این حال، این دستگاه ها هم به سرویس های دوره ای نیاز دارند و هم به دلیل اینکه میزان فرسودگی قطعات در آنها بالا است، به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا می کنند.

مشکلاتی از قبیل سیاه شدن برگه، پرینت نگرفتن اسناد، روشن نشدن چاپگر، عدم اتصال به کامپیوتر، سفید چاپ کردن برگه ها، کشیده نشدن کاغذ به داخل پرینتر و… از مشکلاتی هستند که تعمیر پرینتر را به دنبال دارند. در صورت مشاهده هر یک از این ایرادها می توانید با این مرکز تماس گرفته تا کارشناسان شما را برای رفع مشکل و ارسال دستگاه راهنمایی کنند.

تعمیر پروژکتور زیراکس در مشهد

پروژکتور از دیگر محصولات زیراکس است. دارندگان این نوع دستگاه های زیراکس نیز در صورت بروز خرابی و مشکل در آن می توانند از خدمات تخصصی نمایندگی زیراکس در مشهد استفاده کنند. تعمیر لامپ پروژکتور، تعمیر مین برد پروژکتور، تعویض لنز، تعمیر سوکت پروژکتور و… از جمله خدمات ارائه شده در این زمینه هستند.

تعمیرات پروژکتور در واحدی مجزا و توسط متخصصان فنی تعمیر پروژکتور انجام می شود. از آنجا که پروژکتور دستگاه حساسی است، لذا در روند تعمیرات آن تنها از قطعات اصلی و فابریک بهره گرفته می شود.

نمایندگی زیراکس

نمایندگی زیراکس شما را از آنچه که از یک مرکز خدماتی نیاز دارید بی نیاز می کند. این مرکز در هر سه بخش فروش، پس از فروش و تعمیر محصولات زیراکس، باکیفیت ترین خدمات را به هموطنان ارائه می کند. با مراجعه به بخش های مختلف این وب سایت با خدمات متنوع این نمایندگی آشنا خواهید شد. از جمله این خدمات می توان به آموزش نیروهای متخصص، عرضه محصولات اورجینال، آموزش ترفندها و راهکارهای رفع مشکل دستگاه های زیراکس، خدمات سرویس در محل و.. اشاره کرد.

مطالب مرتبط