نمایندگی زیراکس در شیراز

از دیگر واحدهای فعال و تخصصی نمایندگی زیراکس میتوان به شعبه ی شیراز اشاره نمود. این مجموعه ی بزرگ با در نظر داشتن حجم بالای نیازها و درخواست های کاربران ساکن در شیراز، سرویس های ویژه و کارآمدی را برای این عزیزان در نظر گرفته است. تمرکز اصلی این خدمات بر تعمیر، بازیابی و ترمیم انواع ماشین اداری زیراکس معطوف شده است. نمایندگی مرکزی Xerox با تجهیز کارگاه های خود به ابزار و تشکیلات مجهز و به روز این امر را بهتر از تمامی مراکز تعمیر و پشتیبانی در سطح کشور ارائه میدهد.

لذا با بهره مندی از این خدمات ، کاربران و دارندگان انواع پرینتر ، فتوکپی، اسکنر و … میتوانند در کوتاه ترین زمان دستگاه ترمیم شده ی خود را درب منزل خود تحویل بگیرند. استفاده از این خدمات با ارسال دستگاه به نمایندگی مرکزی زیراکس در تهران ممکن میشود. کاربران میتوانند طبق دستورالعمل قرار گرفته در بخش نمایندگی زیراکس در شهرستان ها به خوبی از مراحل ارسال دستگاه به نمایندگی زیراکس مطلع شوند.

نمایندگی زیراکس در شیراز

آیا زیراکس در شیراز نمایندگی دارد ؟

ماشین های اداری و تجهیزات چاپ و کپی زیراکس هم با وجود کیفیت و قدرت بسیار خود ممکن است با اشکالاتی در بخش های مختلف سخت افزاری و مکانیکی روبرو شوند. بروز اختلال در کارایی این تجهیزات میتواند دردسرهای فراوانی را برای کاربران خود به همراه داشته باشد به خصوص زمانی که نمایندگی معتبر و قابل اعتمادی در نزدیکی این افراد وجود نداشته باشد. نمایندگی مرکزی زیراکس با نظر به این مسئله و با هدف از بین بردن چنین نگرانی هایی، خدمات و سرویس هایی ویژه را برای کاربران ساکن در شهرستان های کشورمان در نظر گرفته است.

یکی از این نمایندگی ها، نمایندگی زیراکس در شیراز است. این مجموعه در اصل نام واحدی ست که در نمایندگی مرکزی تهران به فعالیت میپردازد. طریقه ی بهره مندی از این خدمات به گونه ای ست که کاربران محترم ساکن در شیراز میتوانند با پیروی از دستورالعمل های قرار گرفته در بخش نمایندگی زیراکس در شهرستان ها، کلیه ی خدمات و سرویس های مورد نیاز خود را دریافت کنند و محصول بازیابی شده را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.

مطالب مرتبط

فهرست