اشتراک گذاری

نمایندگی زیراکس در شیراز

از دیگر واحدهای فعال و تخصصی نمایندگی زیراکس میتوان به شعبه ی شیراز اشاره نمود. این مجموعه ی بزرگ با در نظر داشتن حجم بالای نیازها و درخواست های کاربران ساکن در شیراز، سرویس های ویژه و کارآمدی را برای این عزیزان در نظر گرفته است. تمرکز اصلی این خدمات بر تعمیر، بازیابی و ترمیم انواع ماشین اداری زیراکس معطوف شده است. نمایندگی مرکزی Xerox با تجهیز کارگاه های خود به ابزار و تشکیلات مجهز و به روز این امر را بهتر از تمامی مراکز تعمیر و پشتیبانی در سطح کشور ارائه میدهد.

لذا با بهره مندی از این خدمات ، کاربران و دارندگان انواع پرینتر ، فتوکپی، اسکنر و … میتوانند در کوتاه ترین زمان دستگاه ترمیم شده ی خود را درب منزل خود تحویل بگیرند. استفاده از این خدمات با ارسال دستگاه به نمایندگی مرکزی زیراکس در تهران ممکن میشود. کاربران میتوانند طبق دستورالعمل قرار گرفته در بخش نمایندگی زیراکس در شهرستان ها به خوبی از مراحل ارسال دستگاه به نمایندگی زیراکس مطلع شوند.

نمایندگی زیراکس در شیراز

آیا زیراکس در شیراز نمایندگی دارد ؟

ماشین های اداری و تجهیزات چاپ و کپی زیراکس هم با وجود کیفیت و قدرت بسیار خود ممکن است با اشکالاتی در بخش های مختلف سخت افزاری و مکانیکی روبرو شوند. بروز اختلال در کارایی این تجهیزات میتواند دردسرهای فراوانی را برای کاربران خود به همراه داشته باشد به خصوص زمانی که نمایندگی معتبر و قابل اعتمادی در نزدیکی این افراد وجود نداشته باشد. نمایندگی مرکزی زیراکس با نظر به این مسئله و با هدف از بین بردن چنین نگرانی هایی، خدمات و سرویس هایی ویژه را برای کاربران ساکن در شهرستان های کشورمان در نظر گرفته است.

یکی از این نمایندگی ها، نمایندگی زیراکس در شیراز است. این مجموعه در اصل نام واحدی ست که در نمایندگی مرکزی تهران به فعالیت میپردازد. طریقه ی بهره مندی از این خدمات به گونه ای ست که کاربران محترم ساکن در شیراز میتوانند با پیروی از دستورالعمل های قرار گرفته در بخش نمایندگی زیراکس در شهرستان ها، کلیه ی خدمات و سرویس های مورد نیاز خود را دریافت کنند و محصول بازیابی شده را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.

نمایندگی زیراکس در شیراز

نمایندگی زیراکس در شیراز، برای تعمیر هریک از محصولات برند زیراکس در استان فارس در خدمت شماست. همکاران ما در  نمایندگی مجاز زیراکس، شما را راهنمایی می کنند تا سرویس های تعمیراتی مورد نظرتان را با بالاترین کیفیت دریافت کنید. باید بدانید که نمایندگی زیراکس شیراز، به صورت غیر حضوری فعالیت می کند و شما باید دستگاه مورد نظرتان را به نمایندگی زیراکس در مرکز سخت افزار ایران ارسال کنید. در آنجا تعمیرکاران دوره دیده روی دستگاه کار می کنند و ضمن عیب یابی، بخش های معیوب آن را ترمیم می کنند. پس از پایان فرایند تعمیر نیز دستگاه به آدرس به شما ارسال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی زیراکس در شیراز و نحوه دریافت خدمات این مجموعه، ادامه مطلب را دنبال کنید.

نحوه خدمات دهی نمایندگی زیراکس در شیراز

نمایندگی xerox در شیراز، در حال حاضر به صورت غیر حضوری فعالیت می کند. با توجه به بعد مسافت، امکانی فراهم شده که نیازی به حضور کاربران محترم در شعبه تهران نباشد. پس از برقراری تماس با نمایندگی مجاز زیراکس، همکاران ما شما را راهنمایی می کنند تا دستگاه را به تهران ارسال کنید. کارشناسان مجرب تعمیرات، دستگاه را عیب یابی و منشأ مشکلات را شناسایی می کنند. پس از طی این مراحل، عملیات تعمیر شروع می شود. اولویت تکنسین های نمایندگی زیراکس در شیراز، تعمیر قطعات آسیب دیده است. اما در صورت نیاز، اجزای معیوب ضمن هماهنگی با شما تعویض می شوند. پس از پایان پروسه تعمیر و تست، دستگاه بسته بندی شده و به آدرس شما ارسال می گردد.

خدمات نمایندگی مجاز زیراکس در شیراز

اقداماتی همچون تعمیرات دستگاه کپی، تعمیر پرینتر، تعمیر تخصصی پروژکتور، ترمیم انواع دستگاه فکس، تعمیر اسکنر، شارژ کارتریج و ارائه مشاوره های تعمیراتی مهم ترین خدمات نمایندگی زیراکس در شیراز به شمار می روند. کلیه این خدمات با ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران همراه هستند. این بدان معناست که در صورت وجود هرگونه مشکل یا ایراد احتمالی، احتمال پیگیری آن در بازه زمانی مشخص شده وجود دارد. همچنین وجود این گارانتی، اصل بودن قطعات استفاده شده در دستگاه را تضمین می کند.

تعمیر دستگاه کپی زیراکس در شیراز

 تعمیرات دستگاه کپی نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد و برخی از ایرادات این دستگاه، به سادگی برطرف نمی شوند. برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس در شیراز، می توانید از تیم پشتیبانی نمایندگی زیراکس در استان فارس کمک بگیرید. در صورت مشاهده مشکلاتی همچون گیر کردن یا چروک شدن برگه، وجود خطوط اضافی در برگه چاپ شده، افت محسوس کیفیت چاپ، کمرنگ بودن برگه چاپ شده، روشن نشدن دستگاه، پرینت نگرفتن، ایجاد لکه روی برگه و مواردی از این دست در فتوکپی خود، کافی است با نمایندگی زیراکس در شیراز تماس بگیرید. همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند که چگونه دستگاه را به تهران ارسال کرده و از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات کپی زیراکس بهره مند شوید.

تعمیر پرینتر زیراکس در شیراز

نمایندگی زیراکس در شیراز، خدمات مربوط به ترمیم و رفع ایرادهای پرینترهای این برند را نیز به متقاضیان ارائه می دهد. عملیات عیب یابی و ترمیم پرینتر مورد نظر شما پس از ارسال دستگاه به نمایندگی xerox آغاز می شود. تمام مراحل کار تحت نظارت مجرب ترین تکنسین های تعمیرات چاپگر انجام می شوند و می توانید از درستی و بی نقص بودن آنها اطمینان کامل داشته باشید. کارشناسان زبده تعمیر پرینتر زیراکس در شیراز، تخصص بالایی در امر تعمیر داشته و خدمات را در سطحی حرفه ای ارائه می دهند. بنابراین تمامی ایرادات چاپگر شما به بهترین شکل برطرف می شوند.

تعمیرات پروژکتور زیراکس در شیراز

تعمیرات پروژکتور زیراکس در شیراز هم مثل سایر خدمات نمایندگی زیراکس شیراز، به صورت غیر حضوری انجام می شود. یعنی باید ویدئو پروژکتور را به نمایندگی مجاز زیراکس در استان فارس ارسال کنید. عملیات عیب یابی و ترمیم این محصول توسط یک تیم حرفه ای انجام می شود که سالها در زمینه تعمیرات ویدئو پروژکتور تجربه کسب کرده اند. این افراد با استفاده از دستگاه های جدید و پیشرفته، پروژکتور را بررسی و عیب یابی نموده و آن را به نحو احسن تعمیر می کنند. پس از ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده و ترمیم ایرادات موجود، دستگاه تست شده و به آدرس شما فرستاده می شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)