اشتراک گذاری

خطای Supply memory error در پرینتر

اگر شما نیز جزو آندسته از کاربرانی هستید که به سبب جستجوی راه‌حلی برای رفع مشکل نمایش خطای Supply memory error در پرینتر، به این صفحه راهنمایی شده‌اید، می‌توانید با دنبال کردن مطالب این مقاله، مشکل پیش آمده در دستگاه خود را برطرف نمایید. برای شروع بد نیست بدانید که پیغام خطای Supply memory error زمانی توسط پرینتر به نمایش در می‌آید که پلمپ و یا لیبلی در کارتریج پرینتر وجود داشته باشد.

بنابراین کلیه راه‌حل‌های موجود جهت رفع این خطا، به جدا کردن لیبل قطعات موجود در پرینتر باز می‌گردد. در بخش‌های آتی شیوه جداسازی این لیبل‌ها توضیح داده خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر زیراکس تماس بگیرید.

خطای Supply memory error در پرینتر

روش اول: رفع خطای Supply memory error در پرینتر

برای شروع اطمینان یابید که هیچ لیبل یا پلمپی در دستگاه وجود ندارد. در صورت وجود لیبل در دستگاه، مراحل زیر را برای جداسازی لیبل و رفع خطای Supply memory error در پرینتر طی نمایید.

1.درب دستگاه را باز کنید و کاغذ پلمپ را به سمت بالا بیاورید اما آن را حرکت ندهید.

2.تمام پلمپ های پرینتر را بردارید و کارتریج را از پرینتر جدا نمایید.

3.تمام پلمپ های موجود در داخل پرینتر را جدا نمایید.

این مطلب جذاب را از دست ندهید :4 روش برای پیدا کردن آدرس IP پرینتر

4.لیبل های نارنجی کارتریج را چک کنید.

5.گیره نارنجی را از کاتریج جدا کنید و به آرامی کارتریج را به جلو و عقب حرکت دهید تا تونر به صورت مساوی درکارتریج توزیع شود.

6.گیره نارنجی رنگ در سمت چپ دستگاه را بکشید تا نوار از داخل کارتریج جدا شود.

7.نکته: در صورتی که تونر بر روی لباس شما ریخته شد، توصیه می‌شود با یک پارچه‌ی خشک آن را پاک کنید. پس از این کار، لکه‌های جوهر را با آب سرد بشویید.

8.پس از طی مراحل فوق کارتریج را در داخل دستگاه گذاشته و درب کارتریج را ببندید

9.مرحله آخر ما در رفع خطای Supply memory error در پرینتر، بررسی پنل دستگاه است.

روش دوم: تعویض کارتریج

روش دیگری که جهت رفع خطای Supply memory error در پرینتر توصیه می‌شود تعویض کارتریج است. چرا که یکی از دلایل نمایش این خطا، اورجینال نبودن کارتریج و یا عدم شارژ کارتریج به صورت استاندارد است. برای رفع این مشکلات مراحل زیر را دنبال کنید.

1.نخست آنکه مطمئن شوید که کارتریج شما اورجینال و اصل است

2.زمانی که خطای HP SureSupply را مشاهده کردید، بررسی کنید که کارتریج با دستگاه شما سازگار است یا خیر. درصورت نیاز جهت تهیه کارتریج جایگزین اقدام کنید.

3.برای نصب کارتریج می‌توانید از راهنمای موجود در این وبسایت و یا سایر وبسایت‌ها کمک بگیرید و یا با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر زیراکس تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

نمایندگی زیراکس در تهران

نمایندگی زیراکس در تهران ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و فروش محصولات زیراکس به متقاضیان است. سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مشتمل بر فروش و تعمیر پرینتر، فتوکپی، اسکنر و پروژکتور است. (تمرکز بر این محصولات به دلیل فروش بالای آنها در قیاس با سایر محصولات زیراکس است).

آندسته از کاربرانی که قصد خرید یکی از دستگاه‌های زیراکس را دارند و یا در حال حاضر به دلیل بروز اشکال در دستگاه مورد استفاده‌شان نیاز به سرویس‌های تعمیرات زیراکس دارند، می‌توانند به نمایندگی زیراکس در تهران مراجعه نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان دو حوزه تعمیر و فروش حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را به مراجعان محترم ارائه دهند.

5/5 - (2 امتیاز)