اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio

تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio را به متخصصان باتجربه نمایندگی فتوکپی زیراکس بسپارید. این نمایندگی با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و فراهم کردن قطعات اورجینال، تمامی عیوب دستگاه را در کمترین زمان ممکن برطرف می کند. فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio از جمله دستگاه هایی است که در واحدهای تخصصی این مجموعه مورد تعمیر قرار می گیرد. این دستگاه از دستگاه های چند کاره و تک رنگ زیراکس است که هم از قابلیت کپی برخوردار بوده و هم اسکن و پرینت را برای شما انجام می دهد.

این دستگاه با 195 کیلوگرم وزن برای مکان های اداری و فنی مناسب است و می تواند بسیاری از نیازهای یک مجموعه را برآورده کند. این فتوکپی قابلیت کپی کردن 55 برگ در دقیقه را با رزولوشن 600 * 600 dpi دارد. اگر از کاربران این دستگاه هستید احتمالاً می دانید یکی از دستگاه های کاربردی زیراکس را در اختیار دارید. با این حال اگر مدت زمان زیادی از این دستگاه استفاده کرده اید به احتمال زیاد برخی از قطعات آن معیوب شده و به تدریج نیاز به تعمیر پیدا می کنند. با ما همراه باشید تا برخی از این قطعات را با یکدیگر بررسی کنیم.

تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio

خدمات مرکز تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio

تعمیر مین‌برد فتوکپی زیراکس

مین برد از بخش های اصلی و تعیین کننده دستگاه کپی محسوب می شود که پردازش عملیات دستگاه را بر عهده دارد. تمامی داده های مورد نیاز در اختیار مین برد دستگاه کپی قرار گرفته و توسط آن به بخش های مختلف فرستاده می شود. در واقع مین برد تصمیم می گیرد که هر پردازش را به کدام بخش منتقل کند تا خروجی مناسب به دست آید. از این نظر، خرابی در مین برد می تواند باعث توقف فرآیند چاپ شده و اختلالاتی را دستگاه ایجاد کند.

در برخی مواقع خرابی مین برد فتوکپی باعث روشن نشدن دستگاه نیز می شود. در این شرایط برای رفع تمامی مشکلات باید برای تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio اقدام کرد. تکنسین های تعمیر دستگاه کپی زیراکس با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته اقدام به تعمیر مین برد خواهند کرد.

تعویض دولوپر دستگاه کپی زیراکس

یکی از سرویس هایی که هنگام تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio ممکن است نیاز به آن باشد، تعویض دولوپر است. در دستگاه های کپی، دولوپر یا پودر سنگین، ماده ای است که تونر را به درام منتقل می کند. دولوپر حالت مغناطیسی دارد و در مخزنی با نام تانک دولوپر قرار دارد. اگر به هر دلیلی شی خارجی یا ضایعات موجود در دستگاه با این پودر مخلوط شود، کیفیت خود را از دست داده و به دنبال کیفیت چاپ به شدت افت می کند.

در این شرایط برای بهبود کیفیت چاپ باید دولوپر تعویض شود. این کار توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی زیراکس انجام می شود. البته باید توجه داشت که برای حفظ کیفیت و کارکرد مناسب دستگاه باید حتما از دولوپر اصلی و مرغوب استفاده شود. نمایندگی تعمیرات زیراکس از باکیفیت ترین مواد مصرفی در این زمینه استفاده می کند.

تعمیر بلید فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio

بلید وظیفه پاک کردن تونر باقی مانده بر روی گیرنده نوری یا درام را برعهده دارد. این قطعه با جمع کردن تونر سبب افزایش کیفیت چاپ شده و از تیرگی آن جلوگیری می کند. بنابراین بروز اشکال در آن سبب ریخته شدن این تونرهای اضافی بر روی کاغذ می‌گردد. از جمله مشکلات بلید، گیر کردن آن است.

این اشکال ضمن اختلال در فرآیند چاپ، سبب خط افتادن بر روی درام نیز می شود. در فرآیند تعمیر فتوکپی زیراکس 5755 Multifunctio برای رفع اشکال بلید، آن را با استفاده از ابزارآلات مناسب از دستگاه خارج کرده و در صورت لزوم تعویض و یا تعمیر می نمایند.

نمایندگی فتوکپی زیراکس

نمایندگی فتوکپی زیراکس، معتبرترین مرکز فروش و تعمیر دستگاه های کپی زیراکس در ایران است. این مرکز با دو دهه تجربه توانسته است تمامی نیازهای کاربران را در اسرع وقت پاسخ داده و باکیفیت ترین خدمات را به آنان ارائه کند. بخش تعمیرات این مجموعه، ضمن برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر فتوکپی با زبده ترین تکنسین های فنی کشور همکاری می کند.

این دو سبب شده تا مشتریان خدماتی تخصصی و باکیفیت دریافت کرده و با رضایتمندی دستگاه خود را تحویل گیرند. نمایندگی فتوکپی زیراکس تمام همت خود را به کار می گیرد تا در سریع ترین زمان ممکن، درخواست های کاربران را جامه عمل بپوشاند. پاسخگویی به موقع، تشخیص مناسب و اقدام مناسب از اصول اولیه این نمایندگی است.