اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی لیزری 5745 زیراکس

یکی از چاپگرهای پرفروش و کاربردی زیراکس، فتوکپی لیزری 5745 است. این دستگاه مانند هر سیستم دیگری همواره در معرض خطر استهلاک و البته بی احتیاطی کاربر قرار دارد. آنچه در این بین حائز اهمیت است، نحوه ی تعمیر دستگاه کپی لیزری 5745 زیراکس می باشد. پروسه ی تعمیر و بازیابی کارایی دستگاه فتوکپی 5745 می تواند تنها راه استفاده ی دوباره از چاپگر تلقی شود. در ادامه برخی از ابعاد اصلی تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5745 را شرح خواهیم داد. اگر از دستگاه کپی زیراکس استفاده می کنید این مقاله را مطالعه کنید.

تعمیر مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی 5745 زیراکس

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است نیازمند تعمیر دستگاه کپی لیزری 5745 زیراکس باشد، گیر کردن کاغذ در این چاپگر است. البته مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی همواره یک اختلال ساختاری نیست. گاهی اوقات جنس کاغذ مورد استفاده مناسب نیست. کاغذ مصرفی دستگاه کپی باید نه بیش از حد سبک باشد نه بیش از حد ضخیم و مقوایی. بهره گیری از کاغذهای استاندارد و باکیفیت را جدی بگیرید. اما اگر پس از استفاده از کاغذهای استاندارد هم مرتبا برگه های خروجی درون چاپگر گیر کرده و پاره می شوند، بررسی وضعیت کاغذکش سیستم حیاتی است. به همین منظور بهتر است مقاله آموزش رفع گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی را مطالعه کنید. با استفاده از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی رسمی زیراکس می توانید طی مدت زمان کوتاهی شاهد رفع اختلالات کاغذکش باشید.

تعمیر دستگاه کپی لیزری 5745 زیراکس

رفع مشکل روشن نشدن فتوکپی xerox 5745

از دیدگاه بسیاری از کاربران هیچ چیز بدتر از آن نیست که دستگاه دیجیتالی پر مصرفی که به صورت روزانه فعالیت می کند، ناگهان روشن نشود. این موضوع شامل حال دستگاه فتوکپی 5745 زیراکس نیز می شود. معمولا مشکل روشن نشدن فتوکپی 5745 زیراکس و یا سایر چاپگرها ریشه در خرابی برد پاور دارد. برد پاور قطعه ی حساسی است که حتی در اثر گرد و غبار نیز از عملکرد اصلی خود دور می شود. در این حالت تقسیم بندی ولتاژهای دریافتی با مشکل رو به رو شده و چاپگر جانی برای روشن شدن ندارد. تعمیر دستگاه کپی لیزری 5745 زیراکس برای روشن شدن دوباره ی دستگاه می تواند با تعویض برد پاور همراه شود. لازم به ذکر است که تعویض قطعه در نمایندگی رسمی زیراکس با استفاده از نمونه ی اورجینال مشابه صورت می پذیرد.

رفع مشکل چاپ بی کیفیت اسناد در دستگاه کپی زیراکس 5745

یکی از بخش های اصلی پروسه ی تعمیر دستگاه کپی لیزری 5745 زیراکس، ترمیم کیفیت چاپ است. افت کیفیت چاپ می تواند دلایل ریز و درشت بسیاری داشته باشد. ضعیف شدن برد اصلی سیستم، خرابی درام، آلودگی قطعات داخلی دستگاه کپی، شارژ کارتریج با تونر نامرغوب برخی از مهم ترین علت بی کیفیت بودن چاپ فتوکپی هستند. برای بررسی سریع وضعیت فتوکپی 5745 کافی است با کارشناسان واحد پشتیبانی نمایندگی رسمی زیراکس تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس های تعمیر در محل ثبت کنید.

هزینه ی تعمیر دستگاه کپی لیزری 5745 زیراکس

هزینه ی تعمیر فتوکپی xerox 5745 بسته به نوع اختلال موجود در چاپگر تعیین می شود. گاهی اوقات یک سرویس دهی ساده و تمیزکاری قطعات داخلی چاپگر روند تعمیر دستگاه کپی لیزری 5745 زیراکس را به اتمام می رساند. مطمئنا این وضعیت هزینه ی متفاوتی نسبت به تعویض قطعات مهم دستگاه فتوکپی مذکور خواهد داشت. اما جای نگرانی نیست. به طور کلی تعمیر دستگاه کپی زیراکس 5745 در نمایندگی زیراکس به بهترین شکل ممکن با هزینه های استاندارد شکل می گیرد. تمامی سرویس های این دپارتمان تخصصی دارای گارانتی نیز می باشند.