اشتراک گذاری

دستگاه کپی زیراکس WC5775

زیراکس یکی از قدیمی ترین برندهای سازنده ی دستگاه های فتوکپی است. کیفیت عنصر اصلی هر یک از ماشین های چاپ زیراکس از جمله WC5775 می باشد. اما در هر صورت هیچ دستگاه چاپی مصون از خرابی نبوده و دیر یا زود با اختلالات فنی رو به رو می شود. آنچه در این بین حائز اهمیت است، نحوه ی تعمیر دستگاه کپی زیراکس WC5775 می باشد. نمایندگی رسمی زیراکس می تواند گزینه ی انتخابی ایده آلی برای تعمیر ماشین کپی Xerox WC5775 تلقی شود. در ادامه به تشریح کلیه ی جوانب تعمیراتی این چاپگر در نمایندگی زیراکس می پردازیم.

دستگاه کپی زیراکس WC5775

خدمات دستگاه کپی زیراکس WC5775

  • دستگاه کپی Xerox WC5775 و رفع خرابی های کاغذکش

یکی از اختلالات رایج ماشین های فتوکپی خرابی کاغذکش است. این بخش از دستگاه های چاپ در مقابل استهلاک به سرعت کارایی خود را از دست می دهد. انجام سرویس های دوره ای به موقع و استاندارد می تواند پروسه ی تعمیر دستگاه کپی زیراکس WC5775 را به تاخیر بیاندازد. توجه به ظرفیت ماهیانه ی چاپگر نیز عامل دیگری برای جلوگیری از خرابی کاغذکش و ظهور مشکلاتی نظیر گیر کردن کاغذ، چروک شدن کاغذ و پاره شدن آن است. نمایندگی رسمی زیراکس این سرویس های دوره ای را طی مدت زمان کوتاهی ارائه می دهد. کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

  • رفع مشکل روشن نشدن فتوکپی WC5775 زیراکس

روشن نشدن کلی دستگاه فتوکپی WC5775 زیراکس و یا سایر سیستم های چاپ موجود در بازار یک مشکل کلافه کننده برای کاربر می باشد. در چنین شرایطی به هیچ عنوان نباید به بدنه ی دستگاه ضربه بزنید. چرا که معضل روشن نشدن ماشین فتوکپی ریشه در خرابی دو برد حساس دستگاه یعنی مین برد و برد پاور دارد. این بردها کاملا به ضربه حساسیت نشان می دهند. بنابراین با ضربه زدن به چاپگر موجب شدت خرابی های موجود خواهید شد. تعمیر دستگاه کپی زیراکس WC5775 و رفع مشکل روشن نشدن آن را به دست کارشناسان نمایندگی رسمی زیراکس بسپارید.

  • تعویض قطعات کپی زیراکس WC5775

گاهی اوقات مراحل تعمیر دستگاه کپی زیراکس WC5775 به ترمیم وضعیت چاپگر ختم نمی شود. در واقع ممکن است تعویض قطعه ی خاصی برای استفاده ی دوباره از ماشین فتوکپی ضرورت یابد. ریسک مراجعه به مراکز تعمیراتی نامعتبر را از یاد ببرید. استفاده از قطعات تقلبی می تواند باعث مرگ کامل دستگاه شود. با حضور در نمایندگی رسمی زیراکس شاهد تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال مشابه خواهید بود.

بیشتر بخوانید: دستگاه کپی زیراکس 7225i

هزینه ی تعمیر دستگاه کپی زیراکس WC5775

هزینه ی تعمیر دستگاه کپی زیراکس WC5775 به نوع خرابی موجود در سیستم و البته شدت خرابی بستگی دارد. مسلما تعمیر برخی از قطعات اصلی و مهم چاپگر نسبت به تعمیرات جزیی هزینه ی بیشتری خواهد داشت. اما جای نگرانی نیست. نمایندگی رسمی زیراکس بالاترین سطح از خدمات و سرویس های تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر عرضه می نماید. لازم به ذکر است که کلیه ی سرویس های نمایندگی زیراکس دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز می باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

4 × 1 =