اشتراک گذاری

فتوکپی زیراکس C118

پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی زیراکس C118 بد نیست نگاهی به ویژگی‌های کلی این دستگاه و مشخصات آن داشته باشیم. دستگاه فتوکپی زیراکس مدل COPY CENTER C118 با توجه به ابعادی که دارد، جزو دستگاه‌های کپی رومیزی و جمع‌وجور است. این دستگاه توان آن را دارد که در هر دقیقه 18 برگ را کپی بگیرد. (یعنی هر سه ثانیه یک برگ).

فتوکپی زیراکسC118  مجهز به حافظه 32 مگابايتي است و وضوح كپي در آن به میزان 600×600dpi است. این مدل از دستگاه کپی زیراکس قابليت تهيه 9 كپي متوالي را دارد و بزرگ‌نمايي و كوچك‌نمایی در آن از 50 تا 200 درصد  است. در بخش‌های آتی به برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر فتوکپی زیراکسC118  شرح داده خواهد شد. در صورت نیاز به هر یک از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه و سایر دستگاه‌های کپی زیراکس می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر فتوکپی زیراکس تماس بگیرید.

فتوکپی زیراکس C118

تعمیر تخصصی فتوکپی زیراکس C118

شایع‌ترین اشکالات پیش آمده در فتوکپی زیراکس C118 ، همچون سایر دستگاه‌های کپی مورد استفاده، شامل مواردی چون گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، مچاله شدن کاغذ، ارور دادن دستگاه کپی، چاپ نامناسب، سیاه بودن چاپ انجام شده توسط دستگاه کپی و مواردی از این دست است. در بخش زیر، برخی از این اشکالات و شیوه رفع آن‌ها توضیح داده خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتر در باب تعمیر فتوکپی زیراکس C118 را دریافت نمایید.

تعمیر پیکاپ فتوکپی زیراکس C118:

خرابی پیش آمده در پیکاپ معمولاً خود را با صاف شدن پدی نشان می‌دهد که برروی آن قرار گرفته است. صاف شدن این پد منجر به عدم کشش برگ قرار گرفته در دستگاه و در نهایت اختلال در فرآیند چاپ می‌گردد. در صورتی که دستگاه کپی بعد از دریافت فرمان چاپ اقدام به کاغذ کشی کند ولی کاغذ از سینی جدا نشود احتمال فرسوده بودن پد و پیک آپ دستگاه فتوکپی زیراکس (و یا یکی از آنها) زیاد است.

توصیه می‌شود جهت دریافت سرویس‌های این بخش به نمایندگی زیراکس –واحد تعمیر دستگاه کپی- مراجعه کرده و یا از طریق تماس با نمایندگی زیراکس، درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس «تعمیر فتوکپی زیراکس C118 در محل» را ثبت نمایید.

تعویض و تعمیر دولوپر فتوکپی زیراکس C118:

در صورتی که شما نیز کاربر دستگاه کپی و یا پرینتر هستید بهتر است با مشاهده پیغامی از سوی دستگاه مبنی بر فرارسیدن زمان تعویض دولوپر، سریعاً نسبت به تعویض دولوپر اقدام کنید. زیرا عدم توجه به افت کیفیت دولوپر نه تنها هزینه‌ی چاپ را بالا می‌برد بلکه باعث افت شدید در چاپ می گردد.

توجه داشته باشید که در صورت تعویض دولوپر و مشاهده خطای روشن ماندن چراغ مربوط به آن، می بایست نسبت به ریست کردن کنتور دولوپر اقدام نمایید. در صورت نیاز به سرویس های تخصصی تعویض و تعمیر دولوپر کافی است از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما نمایندگی دستگاه فتوکپی، پارت تعمیر فتوکپی زیراکس C118 تماس بگیرید.

تعمیر گیركردن كاغذ در فتوکپی زیراکس C118 :

یکی از مشکلات رایج مشاهده شده در دستگاه‌های کپی، مشکل گیركردن كاغذ در این دستگاه است. بروز این اشکال به علل متفاوتی چون استفاده از کاغذ نامناسب، بارگذاری نادرست كاغذ  و …. روی می دهد. برطرف کردن این قبیل مسائل مستلزم آن است كه كاغذ گیر كرده با دست جدا شود، اندازه‌ی كاغذ مناسب دوباره بارگذاری شود و تراز بندی كاغذ تصحیح شود.

شاید عجیب بنظر آید، اما وجود گرد و غبار بر روی کاغذ نیز آیتم دیگری است که به بروز اشکال گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی زیراکس دامن می زند. گردگیری های مکرر و زدودن گرد و خاک از لاستیک‌ های گردان دستگاه کپی کمک می کند تا دستگاه عملکرد بهتری پیدا کند و مشکلات رایج دستگاه کپی کمتر امکان بروز یابند. جهت دریافت سرویس‌های مرتبط با رفع این اشکال می‌توانید به نمایندگی زیراکس مراجعه کرده و یا از طریق تماس با نمایندگی زیراکس، درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس «تعمیر فتوکپی زیراکس C118 در محل» را ثبت نمایید.

تعمیر و تعویض درام فتوکپی زیراکس C118:

درام یکی از اصلی‌ترین قطعات دستگاه کپی و پرینتر است که وظیفه انتقال پودر تونر بر روی کاغذ را برعهده دارد. درام فتوکپی در صورت خرابی امکان تعمیر و تعویض دارد و تشخیص این موضوع نیاز به بررسی آن توسط کارشناسان تعمیر فتوکپی زیراکس C118 دارد. نوع درام در دستگاه های کپی سیاه و سفید با دستگاه های کپی رنگی متفاوت است و این موضوع می بایست در تعمیر درام دستگاه کپی مد نظر قرار گیرد. در مورد خرید درام نیز باید توجه داشت که حتما درام اصلیِ خودِ دستگاه تهیه و بر روی آن نصب شود.

اگر درام دستگاه کپی اصلی و اورجینال شرکت سازنده نباشد هم باعث مصرف بالاتر پودر کارتریج و دولوپر و هم باعث افزایش فشار وارد شده به دستگاه می گردد. جهت دریافت سرویس‌های مرتبط با این بخش از دستگاه کپی می‌توانید به نمایندگی زیراکس مراجعه کرده و یا از طریق تماس با نمایندگی زیراکس، درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس «تعمیر فتوکپی زیراکس C118 در محل» را ثبت نمایید.

نمایندگی تعمیرات زیراکس در تهران

کاربران کلیه دستگاه‌های زیراکس می‌توانند با بروز هر گونه اشکال در دستگاه مورد استفاده‌شان، به نمایندگی تعمیرات زیراکس در تهران مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات زیراکس در تهران منحصر به موردی خاص نیست و کلیه خدمات مرتبط بادستگاه‌های این برند، نظیر تعمیر و تعویض قطعات دستگاه‌های کپی زیراکس، تعمیر و تعویض قطعات پرینترهای زیراکس، تعمیر و تعویض قطعات اسکنرهای زیراکس، تعمیر و تعویض قطعات پروژکتورهای زیراکس، تعمیرات در محل دستگاه‌های زیراکس  و مواردی از این دست را شامل می‌گردد.

متقاضیان سرویس‌های مذکور و سایر سرویس‌های تخصصی مرتبط با دستگاه‌های زیراکس می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات زیراکس تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت سرویس‌های تعمیرات زیراکس را ثبت نمایند.

5/5 - (2 امتیاز)