اشتراک گذاری

تعمیرات زیراکس

تعمیرات زیراکس در این مرکز دربردارنده شرایط و ویژگی ‌هایی است که آن را از دیگر سرویس‌ دهنده ‌های هم ‌رده‌ی خود متمایز ساخته است؛ برخی از ویژگی ‌های مرکز تعمیرات زیراکس عبارتند از:

بهره ‌مندی مرکز تعمیرات زیراکس از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، همکاری کارشناسان باتجربه و دارنده‌ مدارک بین ‌المللی با مرکز تعمیرات زیراکس، استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر که بالاترین میزان سازگاری و انعطاف با محصولات زیراکس را دارند، تست محصول تعمیر شده در حضور صاحب دستگاه به منظور اطمینان از تعمیر آن، تعهد نسبت به ارائه‌ سرویس‌های تعمیر مطابق با استانداردهای جهانی در مرکز تعمیرات زیراکس، کسب اجازه پیش از اقدام به تعویض قطعات معیوبِ از کار افتاده و… .

بی هیچ اغراقی می توان گفت تجربه، پشتکار و خلاقیت، هوشمندی، تخصص، دانش، نوآوری، خصیصه‌ تک تک مهندسان فعال در  مرکز تعمیرات زیراکس است که به نوبۀ خود توانسته اند در حوزۀ فعالیت های خویش، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازند و حتی الامکان در بهینه سازی دستگاه های هوشمند موجود در کشور کوشا باشند.

مرکز تعمیرات زیراکس در راستای حفظ و پیاده سازی اصول مشتری مدار خویش، اهتمام ویژه ای به ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم، بر اساس نرخنامه مصوب و مبتنی بر استانداردهای جهانی به هموطنان گرامی دارد.

تعمیرات زیراکس

خدمات نمایندگی تعمیرات زیراکس

نمایندگی تعمیرات زیراکس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم و تعمیر دستگاه‌های این برند به متقاضیان است. به دلیل بالا بودن ابعاد و وزن تولیدات زیراکس، غالب سرویس‌های مرتبط با تعمیر این محصولات –نظیر تعمیر فتوکپی زیراکس، تعمیر پرینتر زیراکس و …- به صورت سرویس در محل ارائه می‌گردد.

جهت استفاده از این سرویس کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان نمایندگی Xerox تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناسان تعمیر در محل زیراکس را ثبت نمایید. نمایندگی تعمیرات زیراکس، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز و یا تماس با کارشناسان، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید.

شایان ذکر است تمامی اقدامات مورد نیاز جهت بهبود، بازیابی، سرویس و تعمیر محصولات زیراکس در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سازنده صورت می‌پذیرد.

 تعمیر پرینتر زیراکس

کاربران کلیه پرینترهای زیراکس می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود، به نمایندگی تعمیرات زیراکس مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند. سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیر پرینتر زیراکس منحصر به اشکالی خاص از این دستگاه نیست و کلیه عیوب پیش آمده در این دستگاه توسط کارشناسان مرکز تعمیر پرینتر زیراکس قابل رفع است.

ضمن آنکه سرویس های ارائه شده محدود به مدل خاصی از پرینتر نیست و دارندگان کلیه پرینترهای اچ پی اعم از لیزری، جوهرافشان، سیاه و سفید، رنگی و … می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی پرینتر، تهیه گزارش فنی از وضعیت پرینتر، انجام سرویس‌های جامع و تعمیر پرینتر زیراکس، از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در نمایندگی تعمیرات پرینتر زیراکس در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

در صورتی که امکان جابجایی و تحویل پرینتر به تعمیرگاه وجود نداشته باشد می‌توان از سرویس «تعمیر پرینتر زیراکس در محل» استفاده کرد. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر چاپگر زیراکس را آغاز می‌نمایند.

تعمیر فتوکپی زیراکس

برخورداری مرکز تعمیر فتوکپی زیراکس از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه در کمترین زمان و به دقیق ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه -بر اساس عیب یابی انجام شده،- انتخاب و اِعمال گردند.

در مرکز تعمیرات دستگاه کپی زیراکس، تمامی اقدامات مورد نیاز جهت بهبود، بازیابی، سرویس و تعمیرات تخصصی، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سازنده صورت می‌پذیرد‌. دستگاه های تعمیر شده در مرکز تعمیر فتوکپی زیراکس، به دلیل استفاده از جدیدترین متدهای تعمیر و دستگاه های پیشرفته بهسازی، کیفیت اولیه خویش را بازیافته و بدل به دستگاهی نو و بی عیب و نقص می گردند.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر دستگاه کپی که توسط کارشناسان این مرکز ارائه می‌گردد عبارتند از: تعویض دولوپر فتوکپی زیراکس، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کاتریج، تعویض پیکاپ، تعویض و عیب‌یابی  قطعات کاست و بای‌پس، عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ، بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن، انجام سرویس‌های کلی دستگاه فتوکپی زیراکس، انجام تنظیمات منو دستگاه و … .

نمایندگی زیراکس و واحدهای تخصصی تعمیرات زیراکس

نمایندگی در تلاش است تا با فراهم ساختن پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری زبده ترین کارشناسان این حوزه، پشتیبان تمامی کاربران محصولات زیراکس باشد. در حال حاضر این مرکز توانایی پشتیبانی و ارائه کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات پرینترهای زیراکس، تعمیرات کپی زیراکس، تعمیرات پروژکتور زیراکس، تعمیرات اسکنر زیراکس و تعمیرات چاپگر زیراکس را داراست و کاربران این محصولات می توانند با مراجعه به این مرکز کلیه خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند. به دلیل جامع بودن خدمات ارائه شده در این مرکز، کاربران محصولات زیراکس می توانند تمامی خدمات مورد نیاز خویش را با یک بار مراجعه به این مرکز دریافت نمایند.

این مرکز به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از به‌روزترین و متعهدترین مراکز ارائه خدمات تعمیر زیراکس می ‌باشد که موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مشتریان و همکاران خود گشته است؛ دلیل این امر پایبندی به اصول و قواعدی است که در بسیاری دیگر از مراکز نادیده گرفته شده و توجهی به آن‌ها نمی‌شود. کاربران گرامی می توانند جهت آشنایی با هر یک از واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات زیراکس به بخش زیر مراجعه کرده و اطلاعات موردنیاز خویش را دریافت دارند.

نمایندگی زیراکس و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز زیراکس

زیراکس یکی از شناخته‌شده‌ترین و پیشروترین شرکت‌های دنیا در زمینه ساخت و تولید تجهیزات چاپ می‌باشد. از میان محصولات تولید شده توسط این شرکت، دستگاه‌های کپی زیراکس از آغاز تا کنون، پرچمدار بازارهای جهانی بوده‌اند و بازار صنعت چاپ را به تصرف خود درآورده‌اند.

شرکت آمریکایی زیراکس فعالیت خود را از سال ۱۹۰۶ تحت عنوان هالوید در زمینه تولید تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی آغاز کرد. در سال ۱۹۴۷، شرکت هالوید حقوق تجاری برای زیروگرافی (خشک‌نگاری)، یعنی فرآیند تصویربرداری که توسط چستر کارلسون، مخترع و فیزیدان قرن بیستم، به ثبت رسیده بود را کسب کرد.

حدود یک دهه بعد، در سال ۱۹۵۸ شرکت هالوید نام خود را به هالوید زیراکس تغییر داد و در سال ۱۹۵۹، موفق به معرفی نخستین دستگاه کپی زیروگرافیک شد. اگرچه فن‌آوری کپی بر روی کاغذ ساده و بدون پوشش پیش از این نیز وجود داشت اما دستگاه کپی ارائه شده توسط این شرکت نخستین محصول در رده‌ی تجاری آن به شمار می‌آمد.

با کسب موفقیت‌های پیاپی و ارائه‌ی محصولات منحصر به‌فرد، شرکت هالوید زیراکس، نام خود را در سال ۱۹۶۱ به زیراکس تقلیل داد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی بیشتر با این کمپانی و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز زیراکس آن به بخش زیر مراجعه نمایید.

برخی از خدمات فوق تخصصی ارائه شده در نمایندگی‌ زیراکس عبارتند از:

 • تنظیم و کنترل و نظارت بر کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات هر کدام از دستگاه‌ها
 • مشاوره و راهنمایی کاربران در خصوص عملکرد دستگاه‌ها، شیوه‌ی نگهداری و نیز زمان‌بندی سرویس‌‌ها
 • سرویس تخصصی تمامی قطعات جهت اصلاح و بهبود عملکرد چاپگر و کاهش استهلاک قطعات
 • تعمیر قطعات مکانیکی و الکترونیکی
 • تعمیر پرینترهای جوهر افشان، لیزری، سوزنی و حرارتی
 • تعمیر چاپگرهای چندکاره
 • حذف و نصب مجدد نرم‌افزار درایور جهت رفع نواقص موجود
 • تعمیر و اصلاح سیستم هیتر چاپگر
 • به‌کارگیری فن‌آور‌های روز دنیا در جهت تشخیص و بررسی اختلالات دستگاه
 • ارائه‌ی مشاوره و راهنمایی به مشتریان جهت آشنایی با محصولات زیراکس به منظور خرید دستگاه مناسب
 • عیب‌یابی رفع خطاها و کدهای نامربوط در دستگاه‌ها
 • تعمیر و ترمیم کابل‌ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع‌شدن
 • تعمیر و بازیابی قطعات قسمت درایو و موتور اصلی
 • ارائه‌ی گزارش از روند تعمیر در صورت درخواست مشتری
 • تشخیص و تفکیک قطعات معیوب و پیشگیری از آسیب به قطعات دیگر دستگاه در روند تعمیر
 • تعمیر مسیر خروج کاغذ دستگاه چاپگر

نمایندگی زیراکس و پاسخگویی به پرسش های کاربران

ویژگی قابل توجه نمایندگی زیراکس در ایران ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی زیراکس در ایران را چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است.

تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی زیراکس در ایران به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، پس از اتمام کار می بایست به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد. کارشناسان فنی نمایندگی زیراکس در ایران، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی نمایندگی زیراکس در ایران ارجاع داده خواهد شد.

دیگر خدمات تخصصی مرتبط با محصولات زیراکس نیز در پارتهای متنوع موجود در نمایندگی زیراکس در ایران به مشتریان گرامی ارائه میگردند. از آنجا که بخش کوچکی از اشکالات رایج ایجاد شده در دستگاه های هوشمندِ شخصی نیاز به حضور کارشناس تعمیر ندارد و کاربر با اندکی آشنایی می‌تواند، به دست خود، اختلالات ایجاد شده در دستگاه را رفع و برطرف نماید، کارشناسان این مرکز درصدد برآمدند تا با تدوین مقالاتی، راهنمای کاربران در رفع چنین اشکالاتی باشند.

شما نیز می توانید با مراجعه به این بخش ضمن افزایش اطلاعات و آگاهی های خویش، با روش های رفع اختلالات پیش آمده در آنها نیز آشنا شوید. بعلاوه در صورت وجود هرگونه ابهام و پرسش می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و تخصصی ترین راهنمایی و ها و مشاوره های ممکن را دریافت نمایید.

خدماتی که در نمایندگی زیراکس ارائه می گردد عبارتنداز :

 • تعمیرات زیراکس  و تعویض قطعات تونر هاپر یا مخزن تونر toner hoper
 • تعمیر و تعویض قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی maine motor & drive
 • تعمیر و تعویض قطعات قسمت تغذیه کننده اتوماتیک کاغذ adf
 • تعویض دولوپر و تونر دستگاه فتوکپی
 • استفاده تخصصی از Service Manual
 • استفاده تخصصی از Parts Guide جهت استخراج Part Number اجزا دستگاه
 • روش خواندن و بررسی تخصصی Error Code های دستگاه
 • روش نصب ، تعویض و تعمیر  انواع متعلقات دستگاه های کپی (Options)
 • تعمیرات زیراکس و تعویض قطعات فیوزینگ fusing unite
 • تعمیرات زیراکس  و تعویض قطعات ایمیجینگ یونیت imaging unite
 • تعمیرات زیراکس  و تعویض قطعات اسکنر دستگاه scanner
 • تعمیرات زیراکس  و تعویض قطعات کاست و بای پس کاغذ cassette & bypass
 • تعمیرات زیراکس ازجمله ؛ تعمیرچاپگر ( پرینتر) زیراکس
 • تعمیرات زیراکس از جمله ؛ تعمیردستگاه کپی زیراکس
 • تعیمرات زیراکس از جمله ؛  تعمیر اسکنر زیراکس
 • تعمیرات زیراکس از جمله ؛ تعمیر پروژکتور زیراکس
 • عیب یابی سریع دستگاه تعمیری زیراکس
 • استفاده از روش های تخصصی  جهت سرویس دستگاه زیراکس
 • بکارگیری Main Code جهت تنظیمات عمومی و تخصصی دستگاه زیراکس

 نمایندگی زیراکس و مقالات تعمیرگاه تخصصی زیراکس

تعمیرات زیراکس در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین و با تجربه ترین کارشناسان و با بهره مندی از پیشرفته ترین و سازگارترین تجهیزات انجام می پذیرد. کارشناسان این مرکز به دلیل حضور در کنفرانس های تخصصی-آموزشی بر جدیدترین ترفندهای تعمیر مسلط بوده و آنها را در فرآیند بازیابی دستگاه به کار می‌گیرند.

آنچه که در ارتباط با تعمیرات دستگاه های هوشمند شایان توجه است آن است که به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین در این دستگاه ها وظیفه خطیر تعمیرات را برای کارشناسان صدچندان ساخته است زیرا عدم مهارت و دقت در اجرای عملیات تعمیر ممکن است ضمن آسیب به بخش های سالم دستگاه، خرابی کامل آن را سبب گردد.

از همین روست که مدیریت مرکز تعمیرات زیراکس جدیدترین تجهیزات این حوزه را در اختیار کارشناسان خویش نهاده و خواستار بالاترین سطح کیفیت از کارشناسان خویش است. (تعمیرات زیراکس در این مرکز منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات این کمپانی خوش نام را شامل می گردد.)

 صبر و شکیبایی مجموعۀ تعمیرات زیراکس در حینِ کار و ارائه راهنمایی های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت این مرکز در امر خدمت‌رسانی گشته است. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات زیراکس جهت آشنایی مشتریان و کاربران گرامی با برخی از ترفندهای تعمیر، -که پیاده‌سازی آنها توسط کاربران عادی امکان‌پذیر است،- به تدوین برخی از مقالات این حوزه پرداخته‌اند.

بعلاوه برخی از مقالات تخصصی نیز برای کاربران پیشرفته حوزه تعمیر گردآوری و نگارش گشته است تا همکاران ما نیز از مطالب این بخش بی‌بهره نمانند. جهت استفاده از این مقالات می‌توانید به لینک زیر مراجعه کرده و مقالات تخصصی مرتبط را مطالعه نمایید.