نمایندگی زیراکس در اهواز

نمایندگی زیراکس با در نظرداشتن نیازها و مطالبات کاربران ساکن در استان خوزستان مبنی بر خرید یا تعمیر انواع محصولات زیراکس، خدمات و سرویس های ویژه ای را برای این عزیزان در نظر گرفته است.  ساکنین محترم اهواز میتوانند بدون نگرانی بالاترین سطح از خدمات و سرویس های مورد نیاز خود را به راحتی و در کوتاه ترین زمان دریافت نمایند. از آن جا که نمایندگی زیراکس در اهواز به عنوان یک مرکز و پایگاه فیزیکی راه اندازی نشده و سرویس های فروش و پشتیبانی از طریق نمایندگی مرکزی زیراکس در تهران در اختیار کاربران گرامی ساکن در شهرستان ها قرار خواهد گرفت.

به طوری که این عزیزان میتوانند با پیروی از دستورالعمل های ساده ی مذکور در بخش نمایندگی زیراکس در شهرستان ها که در همین وبسایت عنوان شده است، دستگاه معیوب خود را به نمایندگی زیراکس واقع در تهران ارسال کنند. کادر تعمیر این دپارتمان به محض دریافت کالا اقدامات لازم جهت تعمیر و ترمیم را به انجام میرساند و دستگاه بازیابی شده را به محل مورد نظر این عزیزان باز پس میفرستد.

نمایندگی زیراکس در اهواز

بهره مندی از خدمات نمایندگی زیراکس در اهواز

نمایندگی مرکزی زیراکس با اندیشیدن تمهیداتی ویژه ، این امکان را برای کاربران ساکن در شهرستان اهواز فراهم ساخته تا بتوانند از تخصصی ترین خدمات درحوزه های مختلف عیب یابی، تعمیر، ترمیم و بازیابی محصول مورد نظر خود بهره مند گردند. این خدمات کلیه ی محصولات و تولیدات کمپانی زیراکس را شامل میشود و به دستگاهی خاص محدود نمیشود.

همانطور که در بخش قبل نیز اشاره شده، خدمات نمایندگی زیراکس در اهواز به گونه ای ست که بهره مندی از آن از طریق ثبت سفارش و ارسال دستگاه میسر میشود. همکاران ما به تفضیل در صفحه ی نمایندگی زیراکس در شهرستان ها که در همین وبسایت قرار دارد، به این امر و پروسه ی بهره مندی از خدمات اشاره نموده اند. خدمات و سرویس های نمایندگی Xerox در اهواز مطابق با استانداردهای تعریف شده و قابل قبول این کمپانی در اختیار کاربران و متقاضیان قرار میگیرد.

مطالب مرتبط

فهرست