اشتراک گذاری

نمایندگی زیراکس در اصفهان

زیراکس یکی از قدیمی ترین برندهای سازنده ی ماشین های چاپ است. کیفیت در تک تک محصولات زیراکس قابل رویت است. اما از طرفی دستگاه های فتوکپی و پرینترها، سیستم های پرمصرفی هستند که همواره در معرض خطر استهلاک قرار می گیرند. بنابراین پس از چند سال استفاده ی پی در پی از ماشین های اداری، پروسه ی تعمیر و بازیابی کیفیت سازنده ی دستگاه ضروری است. اگر ساکن اصفهان هستید، می توانید برای تعمیر محصولات زیراکس از خدمات نمایندگی زیراکس در اصفهان استفاده کنید. در ادامه شما را با نوع خدمت رسانی این دپارتمان تخصصی آشنا می نماییم.

نمایندگی زیراکس در اصفهان

شیوه ی خدمات رسانی نمایندگی زیراکس در اصفهان

نمایندگی زیراکس در اصفهان به صورت غیرحضوری فعالیت می کند. این مرکز دارای شعبه ی فیزیکی در اصفهان نیست. برای استفاده از خدمات و سرویس های نمایندگی رسمی زیراکس در اصفهان باید دستگاه معیوب را به تهران ارسال کنید. کافی است با واحد پشتیبانی نمایندگی زیراکس تماس بگیرید تا از روند بسته بندی استاندارد دستگاه و نحوه ی ارسال آن به نمایندگی مرکزی تهران مطلع شوید. لازم به ذکر است که پس از اعمال مراحل عیب یابی در کارگاه های نمایندگی مرکزی زیراکس، کارشناسان ما شما را از هزینه ی تعمیر سیستم و البته مدت زمان تعمیر آگاه می سازند. پس از تعمیر، دستگاه همراه گارانتی به درب منزل شما ارسال خواهد شد.

تعمیر دستگاه کپی زیراکس در اصفهان

فتوکپی های زیراکس با قابلیت های فراوان خود دارای کاربران بسیاری هستند. اما هر دستگاه کپی از قطعات حساس و آسیب پذیری ساخته شده است که باید با دقت و ظرافت کاری بالایی تعمیر شود. یک خطای کاری جزیی در پروسه ی ترمیم وضعیت ساختاری فتوکپی های زیراکس می تواند باعث سرایت خرابی از قطعه ای به قطعه ی دیگر شود. برای مثال اختلالات موجود در یونیت فیوزینگ ممکن است منجر به خرابی درام و کارتریج سیستم شود. نمایندگی زیراکس در اصفهان به شما این اطمینان را می دهد که کلیه ی ایرادات ریز و درشت دستگاه های کپی زیراکس به بهترین شکل ممکن برطرف گردد.

تعمیر پرینتر زیراکس در اصفهان

معمولا یکی از دلایل اصلی خرابی پرینترهای زیراکس و یا سایر برندهای موجود در بازار، عدم توجه به ظرفیت ماهیانه ی آن است. اگر به قدرت و ظرفیت اصلی پرینتر توجه نداشته باشید، پیدایش مشکلاتی چون خاموش شدن ناگهانی پرینتر، از کار افتادگی پنل پرینتر، نمایش ارورهای مختلف، گیر کردن کاغذ در پرینتر، چاپ کم رنگ و یا بیش از حد تیره ی اسناد و … امری طبیعی است. در چنین شرایطی به هیچ عنوان نباید به بدنه ی پرینتر برای رفع اختلالات آن ضربه بزنید. این کار می تواند باعث افزایش حجم خرابی های دستگاه شود. پرینتر مورد بحث را خاموش کرده و از خدمات نمایندگی زیراکس در اصفهان استفاده کنید.

نمایندگی xerox در اصفهان

هزینه ی استفاده از خدمات نمایندگی xerox در اصفهان

هزینه ی استفاده از خدمات و سرویس های تخصصی نمایندگی زیراکس در اصفهان طبق نوع دستگاه معیوب و میزان خرابی آن تعیین می شود. گاهی اوقات ممکن است تمیز کردن قطعات درونی دستگاه کپی و یا پرینتر زیراکس در فرآیند تعمیر خرابی های آن دخیل باشد. اما در برخی موارد نیز احتمال دارد استفاده ی دوباره از دستگاه تنها با تعویض یکی از قطعات اصلی آن ممکن شود. بنابراین هزینه ی دقیق ترمیم و بازیابی محصولات زیراکس پس از اعمال مراحل عیب یابی مشخص خواهد شد. اما جای نگرانی نیست. نمایندگی مجاز زیراکس بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ممکن ارائه می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)