اشتراک گذاری

تعمیر برد اسکنر زیراکس

برد اسکنر زیراکس قطعه ی مهمی از این دستگاه است که در اثر کوچک ترین ناهماهنگی می تواند به طور کامل کارایی اسکنر را مختل سازد. هر برد از اجزای مختلفی تشکیل می شود. خرابی این اجزا دردسرهایی را به دنبال دارد که ممکن است در ابتدا بسیار جزیی و پیش پا افتاده به نظر برسند. اما اگر ناگهان مشاهده کردید که اسکنر زیراکس دیگر قادر به روشن شدن نیست، باید به سلامت برد اسکنر زیراکس مشکوک شوید. در این مقاله قصد داریم به طور کامل هر آنچه را که در خصوص تعمیر برد اسکنر زیراکس با اهمیت می باشد را شرح دهیم. اگر یکی از اسکنرهای زیراکس را دارید، مطالعه ی ادامه ی این مقاله خالی از لطف نیست.

تعمیر برد اسکنر زیراکس

وظیفه ی اصلی برد اسکنر زیراکس

سلامت و کارایی یک اسکنر ارتباط مستقیمی با سیستم کاری برد اصلی آن دارد. اگر برد دست از کار بکشد، پردازشی صورت نگرفته و هیچ گونه فعالیتی در خصوص اسکن اسناد انجام نمی شود. در واقع وظیفه ی اصلی برد اسکنر زیراکس یا سایر برندهای موجود در بازار به پردازش اطلاعات منتهی می شود. با ورود اطلاعات به اسکنر، برد فعالیت خود را آغاز کرده و مسیر پردازش اطلاعات ورودی و تغییر و تحولات اعمال شده بر روی آن ها را طی می کند. بنابراین نحوه ی تعمیر برد اسکنر زیراکس مسئله ی با اهمیت و نسبتا پیچیده ای است که نیاز به دانش فنی خاصی دارد. با حضور در نمایندگی زیراکس می توانید کلیه ی عیوب این بخش از اسکنر را به بهترین شکل ممکن برطرف سازید.

چه زمانی تعمیر برد اسکنر زیراکس ضروری است؟

نشانه های خرابی برد اسکنر زیراکس به حدی واضح هستند که می توانید به راحتی آن ها را تشخیص دهید. همان طور که گفته شد، اصلی ترین نشانه ی از کار افتادگی برد اسکنر، روشن نشدن این دستگاه است. البته ممکن است این مشکل به تعمیر برد اسکنر زیراکس ختم نشود و با اعمال مراحل تعمیراتی در بخش پاور سیستم اسکن روشن شود. برای تشخیص این موضوع مراحل عیب یابی در نمایندگی رسمی زیراکس زیر نظر کارشناسان مجرب صورت می پذیرد. کند شدن اسکنر، خاموشی ناگهانی اسکنر، عدم عکس العمل به موقع اسکنر با وجود روشن بودن آن و اسکن نکردن اسناد نیز از دیگر مسائلی هستند که تعمیر برد اسکنر xerox را حیاتی می سازند.

برد معیوب اسکنر زیراکس را تعمیر کنیم یا تعویض؟

اینکه تعمیر برد اسکنر زیراکس برای بازیابی کارایی آن کارساز است یا خیر؛ بستگی به حجم خرابی های این بخش از اسکنر دارد. خوشبختانه اسکنر زیراکس در هر نوعی که باشد از سطح کیفی بالایی برخوردار است. این موضوع نیاز به تعویض برد را عملا کنسل می کند. در اکثر مواقع خرابی های برد اسکنر زیراکس را با چند حرکت تعمیراتی می توان برطرف ساخت. کارشناسان نمایندگی رسمی زیراکس با استفاده از تکنیک های کاربردی مدرن تعمیر برد اسکنر زیراکس را به اتمام می رسانند. اما اگر در صورت اصابت ضربه یا بروز مشکل آبخوردگی برد اسکنر زیراکس دچار سوختگی یا شکستگی شده باشد، تعویض برد به امری غیر قابل چشم پوشی تبدیل می شود. خاطرنشان می نماییم که نمایندگی رسمی زیراکس این تعویض را با استفاده از نمونه های اورجینال مشابه انجام خواهند داد.

تعمیر و تعویض قطعات اسکنر در نمایندگی زیراکس

زیراکس تجهیزات اداری پر قدرت و با کیفیتی دارد که به ندرت با اختلال رو به رو می شوند. اما این سیستم های چاپ و تجزیه و تحلیل اسناد، مصون از خرابی نبوده و ممکن است در اثر بی احتیاطی های جزیی دچار اختلالات دردسرسازی شوند. نمایندگی تعمیرات اسکنر زیراکس مجموعه ای فوق حرفه ای است که با اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه کارایی اسکنرهای زیراکس را بازیابی می نماید. کافی است با ما تماس بگیرید تا طی مدت زمان کوتاهی از سرویس های تعمیر در محل این مجموعه بهره مند شوید. خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات زیراکس دارای هیچ حد و مرز خاصی نبوده و تمامی ایرادات احتمالی این سیستم ها را برطرف می سازد.