تعمیر فکس زیراکس

تعمیر فکس زیراکس در صورتی که با درنظر داشتن استانداردهای این کار انجام پذیرد، بهبود کیفیت قطعات این دستگاه را در پی داشته شده و خرابی مجدد آن را به تأخیر می‌اندازد. در رابطه با تعمیر فکس زیراکس آنچه که می‌بایست مدنظر قرار گیرد، طی صحیح مرحله عیب‌یابی، استفاده از برترین متدهای تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و در نهایت تست عملکرد دستگاه پس از تعمیر است. موارد مذکور در واقع عمان استانداردهایی هستند که در طول تعمیر فکس می‌بایست مدنظر قرار گیرند. بی توجهی به هر یک از این مراحل، سبب بی‌نتیجه ماندن عملیات تعمیر و خرابی مجدد دستگاه می گردد.

نمایندگی تعمیرات فکس زیراکس یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بهسازی و ترمیم فکس های زیراکس است که در این راه از حضور مجرب ترین و زبده ترین کارشناسان تعمیر بهره می برد. کلیه سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر فکس Xerox بر اساس ضوابط و استانداردهای اعلام شده از سوی شرکت سازنده و با استفاده از تجهیزات مجزا و سازگار با هر دستگاه انجام می پذیرد.

تعمیر فکس زیراکس

تعمیرات فکس زیراکس شامل چه قطعاتی می شود؟

فکس زیراکس و یا سایر برندهای موجود در بازار سیستم ساده ای است که همچنان کاربرد فراوانی در سازمان های مختلف دارد. سادگی نوع فعالیت فکس دلیل بر پیش پا افتاده بودن بحث تعمیرات آن نیست. تعمیر فکس زیراکس نیازمند رعایت یک سری معیارهای استاندارد و اصولی است. این پارامترهای تعمیراتی به بهترین شکل ممکن در نمایندگی تعمیرات فکس زیراکس اعمال می شوند. مهم نیست مشکل فکس مورد نظر چیست، نمایندگی تعمیرات زیراکس قادر به ترمیم و بازیابی کلیه قطعات تشکیل دهنده دستگاه های فکس این برند محبوب است.

خرابی های که شما را ناچار به تعمیر فکس زیراکس می سازد

اگر چه خرابی های متعددی ممکن است شما را ناچار به تعمیر فکس زیراکس سازد، اما تجربه نشان داده که در این دستگاه، بروز برخی اشکالات رایج تر و متداول تر است. از میان این اشکالات می توان به مواردی چون شکستگی چرخ دنده های فکس، جمع شدگی کاغذ فکس، بروز صدای نابهنجار از دستگاه، ساییدگی چرخ‌ دنده های فکس در زمان ارسال و دریافت پیام و در نهایت قطع و وصل شدن ارتباط دستگاه اشاره کرد. در ارتباط با هریک از این اشکالات، انتخاب روش درست تعمیر و استفاده از ابزارالات تخصصی، بسیار مهم خواهد بود.

هرگونه عملیات تعمیر که بدون درنظر داشتن این موارد، بر روی این دستگاه اعمال شود نه تنها عیوب فکس را رفع نمی‌کند بلکه ممکن است با آسیب رسانی به بخش های سالم آن، خرابی فکس را دوچندان ساخته و امکان تعمیر و بهبود آن را برای همیشه از میان ببرد. از همین رو اکیداً توصیه می شود که از دستکاری خودسرانه دستگاه خودداری شده و تعمیر آن را کارشناسان مربوطه واگذار نمایید. در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر فکس زیراکس تماس بگیرید.

رفع مشکل عدم ارسال فکس توسط دستگاه فکس زیراکس

رایج ترین مشکلی که دستگاه فکس برندهای مختلف با آن رو به رو می شوند، عدم ارسال به موقع فکس است. این مشکل معمولا دلایلی چون قطعی یا خرابی اتصالات میان دو سیستم، قطع شدن مودم در دستگاه هایی که با اینترنت کار می کنند و تداخلات ارتباطی میان مودم و خط تلفن ایجاد می شود. بنابراین ابتدا باید از صحت خطوط اینترنت و تلفن اطمینان حاصل کرد. اما در مواردی ممکن است یک خرابی سخت افزاری باعث و بانی عدم ارسال فکس شود. کلیه ی ایرادات سخت افزاری در نمایندگی تعمیر فکس زیراکس قابل حل هستند. کافی است با ما تماس حاصل فرمایید.

رفع مشکل چروک شدن کاغذ در فکس زیراکس

چروکی کاغذ اگر به دفعات هنگام دریافت فکس ایجاد شود، باید مورد بررسی دقیق و کارشناسانه قرار گیرد. این مشکل در برخی مواقع جلودار خوانا بودن پیام ها و اسناد دریافتی شده و موجب نارضایتی کاربر می شود. چروک شدن کاغذ می تواند ریشه در آلودگی هد یا غلتک داشته باشد. اما گاهی اوقات نیز احتمال دارد به دلیل خرابی قطعه ای به نام خط کش فکس با مشکل چروک شدن کاغذ مواجه شوید. در چنین شرایطی تعویض خط کش ضرورت می یابد. خط کش قطعه ای برای ارسال کاغذ به سمت بیرون سیستم است و در صورت خرابی باید تعویض شود. به هر حال نمایندگی تعمیر فکس زیراکس هر اختلالی که منجر به چروک شدن کاغذ در دستگاه فکس شده باشد را برطرف می سازد.

تعمیر برد پاور فکس زیراکس

برد پاور در دستگاه های دیجیتال بخش مهمی است. خرابی برد پاور فکس می تواند مانع از روشن شدن سیستم و فعالیت صحیح فکس شود. برد پاور قطعه ای برای تقسیم بندی ولتاژهای دریافتی و نیروی برق شهری به ولتاژهای مورد نیاز هر بخش از دستگاه فکس است. بنابراین نحوه ی تعمیر برد پاور مسئله ی با اهمیتی است که باید با ظرافت کاری بالایی انجام شود. یک خطای کاری کوچک می تواند در شکل گیری اتصالی های ریز و درشت خطرناکی درون دستگاه موثر باشد. با خیالی آسوده رفع عیوب ساختاری برد پاور فکس زیراکس را به نمایندگی تعمیر فکس زیراکس بسپارید. کارشناسان ما توسط دانش به روز خود و تجهیزات پیشرفته، برد پاور را تعمیر می کنند.

شارژ تونر ماشین فکس زیراکس

دستگاه فکس دارای سه نوع حرارتی، کاربنی و لیزری است. در مدل حرارتی کاغذهای مخصوصی برای ثبت و ضبط اطلاعات و اسناد مختلف استفاده می شود. در نوع کاربنی نیز با تکنولوژی مشابه، کاربن یا به اصطلاح رول پروسه ی چاپ را به اتمام می رساند. اما در فکس های لیزری که سرعت بالاتر و کارایی بیشتری دارند، ماده ی مصرفی تفاوت دارد. در این دسته از ماشین های فکس همچون پرینترها و سایر چاپگرهای موجود در بازار از تونر یا جوهر استفاده می شود. درنتیجه نشانه ی افت کیفیت چاپ می تواند دلیلی برای تمام شدن تونر موجود در کارتریج و فرا رسیدن زمان شارژ کارتریج فکس باشد. در چنین شرایطی نمایندگی تعمیر فکس زیراکس با استفاده از نمونه های مرغوب فرآیند شارژ تونر را انجام خواهد داد.

 چرا فکس زیراکس کاغذ را نمی کشد؟

اگر از کاربران فکس های زیراکس باشید، احتمال اینکه با مشکل کشیده نشدن کاغذ توسط فکس مواجه شده باشید بسیار بالا است. واقعیت آن است که این اشکال یکی از شایع ترین اشکالات مشاهده شده در تمامی فکس ها است و علت بروز آن نیز در غالب موارد خرابی و یا کثیفی غلطک فکس است. در صورت مواجهه با چنین اشکالی توصیه می شود ابتدا غلطک فکس را تمیز کرده و در ادامه کشیده شدن یا نشدن کاغذ توسط فکس را چک نمایید. در صورت گردگیری و پاک کردن غلطک، فکس شما می بایست باید به خوبی کار کند و نیاز به اقدام دیگری جهت تعمیر غلطک فکس نباشد.

اما اگر نتیجه بخش نبود، احتمالاً باید رولر دستگاه فکس را که شامل بخش ورودی، غلتک و جدا کننده کاغذ است، به طور کامل تعویض کرد. در صورت تداوم اشکال بهتر است با کارشناسان تعمیر فکس زیراکس تماس گرفته و بررسی ‌های تخصصی تر فکس را درخواست نمایید. در این بررسی، غلطک و سایر قطعات درگیر با کاغذ بررسی شده و بسته به علت اشکال پیش آمده جهت تعمیر فکس زیراکس اقدام می گردد.

 اگر زمان ندارید، تعمیر در محل فکس زیراکس را امتحان کنید

اگر فکس مورد استفاده شما دچار خرابی شده و به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی زیراکس را ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس «تعمیر در محل فکس زیراکس» است. در صورت استفاده از این سرویس نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نخواهید داشت و کلیه خدمات مورد نیاز جهت تعمیر فکس زیراکس را در محل موردنظرتان دریافت خواهید کرد. برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت سرویس تعمیر در محل فکس زیراکس را ثبت نمایید. بد نیست بدانید به دلیل کیفیت بالای خدمات در این سرویس، کلیه تعمیرات انجام شده دارای گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی زیراکس

کاربران و متقاضیان کلیه محصولات زیراکس می توانند با حضور در نمایندگی زیراکس، تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تولیدات این برند اعم از فروش، تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات را دریافت نمایند. کارشناسان حاضر در نمایندگی Xerox ، ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با محصولات زیراکس نظیر تعمیر و فروش محصولات زیراکس (اعم از فتوکپی، پرینتر، فکس، اسکنر و … ) هستند.

نمایندگی زیراکس  امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر این کمپانی محبوب و خوش‌ نام توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، پیشگام در ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات باشد. نمایندگی Xerox اصولی چون سرعت، کیفیت و  اخذ دستمزد منصفانه را سرلوحه واحد خدمات خود قرارداده و ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان وظیفه خود می‌داند.