اشتراک گذاری

نمایندگی پرینتر زیراکس

نمایندگی پرینتر زیراکس خدمات خود را در دو حوزه فروش و تعمیر پرینترهای زیراکس ارائه می دهد. کاربران گرامی می توانند جهت دریافت خدمات مورد نیاز خود در این دو زمینه، به یکی از شعب این نمایندگی مراجعه کرده و یا با شماره مندرج در این وب سایت تماس بگیرند. نظر به افزایش کاربران پرینترهای زیراکس و استقبال هموطنان از این دستگاه ها، نمایندگی زیراکس واحدی جداگانه جهت ارائه خدمات به این کاربران راه اندازی کرد تا کاربران در خصوص این محصول زیراکس با محدودیت و مشکلی مواجه نشوند.

زیراکس، پرینترهای خود را در دو نوع جوهر افشان و لیزری تولید کرده و آن را روانه بازار کرده است. همچنین از نظر کاربردی، پرینترهای این کمپانی به انواع پرینترهای تک کاره، چندکاره، سیاه و سفید و رنگی تقسیم می شوند. این امر باعث شده تا مشتریان با توجه به نوع تقاضای خود و انتظاراتی که از یک پرینتر دارند اقدام به خرید مدل دستگاه مورد نظر خود کنند. نمایندگی پرینتر زیراکس با فراهم کردن تجهیزات پیشرفته و فراخوانی باتجربه ترین مهندسین و کارشناسان فنی در هر دو بخش فروش و تعمیر، شرایط لازم را برای کاربران فراهم کرده است تا با محدودیتی در زمینه برخورداری از خدمات استاندارد زیراکس مواجه نشوند.

نمایندگی پرینتر زیراکس

ویژگی های نمایندگی پرینتر زیراکس

ویژگی های متعددی این مرکز را به عنوان یکی از معتبرترین و تخصصی ترین مرکز ارائه دهنده خدمات زیراکس  معرفی می کند. این ویژگی ها عبارتند از: استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر و ترمیم، همکاری با تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان در حوزه تجهیزات چاپ، استفاده از جدیدترین متدها و روش های تعمیر پرینتر، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و گردگیری و سرویس تجهیزات در حین تعمیر. همچنین از دیگر ویژگی های نمایندگی پرینتر زیراکس باید به پاسخگویی همیشگی، سریع و به موقع کارشناسان به درخواست های کاربران اشاره کرد.

خدمات نمایندگی پرینتر زیراکس

همانطور که گفته شد، خدمات این مرکز در دو بخش فروش و تعمیر به کاربران گرامی ارائه می شود. این خدمات در سطح کیفی بالایی عرضه شده و مطابق با آخرین استانداردهای کمپانی زیراکس می باشد. در ادامه با خدمات ارائه شده در این دو بخش بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی فروش پرینتر زیراکس

فروش پرینترهای اورجینال زیراکس یکی از فعالیت های این نمایندگی است. بدین منظور نمایندگی زیراکس مکانی را تدراک دیده که در آن عرضه و فروش پرینترهای زیراکس انجام می شود. بنابراین اگر متقاضی خرید پرینتر زیراکس هستید کافی است به فروشگاه نمایندگی پرینتر زیراکس مراجعه کرده و دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید. از مزیت های خرید از این مرکز، بهره مندی از گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشد.

تمامی محصولات عرضه شده در نمایندگی پرینتر Xerox اورجینال بوده و دارای گارانتی می باشند. برخی از پرفروش‌ترین دستگاه های این مجموعه عبارتند از: پرینتر چندکاره لیزری زیراکس مدل 3225DNI، پرینتر لیزری چهار کاره فوجی زیراکس FUJI XEROX M255z، پرینتر Xerox 5024D و پرینتر لیزری تک کاره زیراکس Xerox 5550.

 این مقاله برای شما مفید است :چرا پرینتر کار نمی کند؟

نمایندگی تعمیر پرینتر زیراکس

یکی از تخصصی ترین بخش های این مجموعه، بخش تعمیرات پرینتر می باشد. این بخش مجهز به آخرین تکنولوژی های حوزه تعمیر و ترمیم دستگاه های چاپ بوده و تکنسین های مستقر در آن نیز از دانش بالایی در امر تعمیرات پرینتر برخوردار هستند.

کاربران پرینترهای زیراکس در صورت مواجه با مشکلاتی از قبیل پرینت نگرفتن دستگاه، گیر کردن کاغذ، بی کیفیت شدن چاپ، ایجاد خطوط روی کاغذ، سیاه شدن کاغذ و غیره می توانند به این واحد مراجعه کرده و برای رفع مشکل دستگاه اقدام کنند. در ادامه بخشی از خدمات نمایندگی پرینتر زیراکس را بررسی می کنیم.

تعمیر مین برد پرینتر زیراکس

تعمیر مین برد پرینتر زیراکس یکی از تخصصی ترین اقدامات در تعمیر پرینتر محسوب می شود. مین برد بخش الکترونیکی دستگاه بوده و از طریق ارتباط با سایر قطعات، عملکرد دستگاه را میسر می کند. در واقع این بخش، پردازنده دستگاه محسوب می شود و تمامی عملیات های مورد نیاز را به سایر قطعات منتقل می کند.

خرابی مین برد پرینتر می تواند با نشانه هایی همچون چاپ نکردن، روشن نشدن دستگاه، عدم ارتباط با کامپیوتر، خاموش شدن دستگاه و یا کند شدن پردازش همراه باشد. در این شرایط برای رفع مشکل باید مین برد تعمیر شود. این قطعه توسط دستگاه های ویژه عیب یابی شده سپس متناسب با مشکل به وجود آمده برای تعمیر آن اقدام می شود.

تعویض درام پرینتر زیراکس

درام یک قطعه استوانه ای است که نقش انتقال دهنده ی تصویر از پرینتر لیزری به روی کاغذ برای تولید چاپ نهایی را برعهده دارد. چنانچه در کیفیت پرینت صفحات مشکلی مشاهده شود، برای مثال خطوط و یا نقاطی روی کاغذ پرینت شده مشاهده شود، در این صورت نیاز است تا درام مورد بازبینی قرار گیرد و در صورت لزوم تعویض شود.

البته درام یک قطعه مصرفی است و معمولاً پس از هر ٣ بار شارژ کارتریج پرینتر زیراکس ، نیاز است تا درام تعویض شود. درام در نمایندگی پرینتر زیراکس با یک درام اورجینال تعویض می شود.

کدام محصولات شامل سرویس در محل زیراکس هستند؟

خدمات تعمیر در محل زیراکس شامل محصولاتی است که جا به جا کردن آن برای کاربران سخت است. از اصلی ترین دستگاه هایی که در محل تعمیر میشوند دستگاه کپی و پرینتر هستند که جلوی مشتری سرویس و تعمیر میشوند. در این صورت مشتری هزینه زیادی برای ارسال دستگاه به نمایندگی نمیدهد و دستگاه در حین جا به جایی آسیب نمیبیند. برای بهره مندی از خدمات سرویس در محل کافی است با نمایندگی زیراکس تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کرده تا تکنسین های نمایندگی زیراکس به محل شما اعزام شده و اقدامات لازم را برای سرویس و تعمیر دستگاه شما انجام دهد.

نمایندگی زیراکس؛ نماد خدمت و کیفیت

نمایندگی زیراکس با علم به تمامی نیازها و مشکلات کاربران زیراکس، تلاش دارد باکیفیت ترین خدمات را به آنان ارائه کند. دو دهه تجربه فعالیت این مرکز نشان داده است در این راه گام های بلندی برداشته شده و این نمایندگی توانسته رضایت خاطر تمامی مشتریان خود را فراهم کند. نمایندگی رسمی زیراکس در هر دو بخش فروش و تعمیر ماشین های اداری زیراکس فعال بوده و همواره آماده پاسخگویی به درخواست های شما عزیزان می باشد. فروش و تعمیر پرینتر زیراکس، دستگاه کپی زیراکس، دستگاه فکس و اسکنر زیراکس در این مجموعه به دست متخصصان و کارشناسان باتجربه صورت می گیرد و با بهترین کیفیت به مشتریان تقدیم می گردند.