اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر زیراکس در محل

یکی از خدمات حرفه ای که نمایندگی زیراکس مرکز سخت افزار ایران به کاربران خود ارائه می دهد، تعمیر پرینتر زیراکس در محل است. پرینتر محصولی است که اولا موارد خرابی آن زیاد است و در ثانی، جابجایی آن کمی مشکل می باشد. در راستای فراهم کردن شرایطی راحت تر برای کاربران، نمایندگی مذکور اقدام به راه اندازی سرویس در محل برای این محصول نموده است.

برای استفاده از این سرویس، می توانید با واحد تعمیرات زیراکس تماس گرفته و مشکل دستگاه را با همکاران ما در میان بگذارید. همکاران ما در اولین فرصت به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و اقدامات لازم برای ترمیم این محصول را انجام می دهند. تیم اعزامی از مهارت و تجربه کافی در حوزه تعمیرات پرینتر برخوردار بوده و می توانند این محصول را به بهترین شکل تعمیر نمایند. برای آشنایی با جزئیات تعمیر پرینتر زیراکس در محل و نحوه دریافت این سرویس، توجه شما را به ادامه مطلب جلب می نماییم.

تعمیر پرینتر زیراکس در محل

دریافت خدمات تعمیر پرینتر زیراکس در محل

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، برای دریافت خدمات تعمیر پرینتر زیراکس در محل ، باید با نمایندگی این شرکت تماس بگیرید. پس از برقراری ارتباط با کارشناس تعمیرات پرینتر در این نمایندگی و شرح مشکل، راهنمایی هایی به شما ارائه می گردد که با اجرای آنها می توانید مشکل را برطرف نمایید. اگر اختلال موجود با این کار برطرف نشد، همکاران ما اطلاعاتی همچون مدل چاپگر و آدرس شما را دریافت می کنند. سپس در اولین فرصت اقدام به اعزام تیم تعمیراتی به محل مورد نظر شما خواهند نمود.

سرویس کاران اعزامی، کارشناسان ارشد تعمیرات بوده و به دلیل مهارت و تجربه بالایی که در این حوزه دارند، قادر به بررسی و تعمیر سیستم شما به صورت تخصصی می باشند. گفتنی است این تیم تمام تجهیزات و قطعات مورد نیاز را با خود به محل آورده و به هیچ عنوان کاربران را برای تهیه ابزار مورد نیازشان به زحمت نمی اندازند. تعمیر پرینتر زیراکس در محل ، به شما عزیزان این امکان را می دهد که بدون مراجعه به مرکز تعمیرات، خدمات ترمیمی مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

ویژگی های تعمیرات پرینتر زیراکس در محل

یکی از ویژگی های مهم و قابل توجه خدمات تعمیر پرینتر زیراکس در محل ، تخصصی بودن سطح تعمیرات است. برای اینکه کیفیت فرایند ترمیم در این سرویس هیچ تفاوتی با تعمیرات پرینتر در مرکز نداشته باشد، تیم اعزامی متشکل از زبده ترین تعمیرکاران این حوزه می باشد. این افراد، کارشناسان ارشد تعمیرات ماشین های اداری هستند که علاوه بر برخورداری از تجربه ای چندین ساله، دوره های تخصصی و فوق تخصصی ترمیم این محصولات را نیز با موفقییت پشت سر گذاشته اند.

به همین دلیل کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که با استفاده از خدمات سرویس پرینتر در محل ، شاهد برطرف شدن کلیه مشکلات چاپگر خود به سرعت و به شکل حرفه ای خواهند بود. دیگر ویژگی بارز این سرویس، به روز بودن خدمات ارائه شده می باشد. با این توضیح که به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته و درجه یک، تعمیرات پرینتر Xerox مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می شود.

خدمات ترمیم پرینتر زیراکس در محل

مهم ترین خدمات ارائه شده در تعمیر پرینتر زیراکس در محل عبارتند از:

 • بررسی و عیب یابی تخصصی انواع دستگاه مدل های پرینتر زیراکس در محل
 • تعمیرات تخصصی پرینتر xerox در محل
 • بررسی و تعمیر یونیت کاغذکش پرینتر در محل
 • تعمیر یونیت فیوزینگ چاپگر زیراکس در محل
 • ترمیم مشکلات یونیت تغذیه در محل مورد نظر کاربران
 • رفع نواقص عملکردی یونیت درام پرینتر
 • تعمیرات بردهای الکترونیکی پرینتر زیراکس
 • تعویض قطعات معیوب در تعمیر پرینتر زیراکس در محل
 • شارژ کارتریج پرینتر Xerox در محل
 • استفاده از مواد مرغوب در شارژ کارتریج پرینتر
 • ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر برای تعمیر پرینتر زیراکس در محل

مزایای استفاده از خدمات تعمیر چاپگر زیراکس در محل

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که به دلیل مشغله ی کاری، قادر به مراجعه به مرکز تعمیرات نبوده و یا به هر دلیل دیگری امکان انجام این کار را ندارید، تعمیر پرینتر زیراکس در محل می تواند برای شما مزایای بسیاری داشته باشد. با استفاده از خدمات این سرویس، نیازی نیست زمانی از کار یا استراحت خود را صرف رفت و آمد به مراکز تعمیراتی نموده و به این ترتیب، به میزان قابل توجهی در وقت صرفه جویی خواهید نمود.

با حضور تیم تعمیر در محل زندگی یا کارتان، هزینه ی انتقال دستگاه حذف شده و شما تنها هزینه ی تعمیرات را پرداخت خواهید نمود. یکی دیگر از مزایای تعمیر پرینتر Xerox در محل ، نظارت بر کار تعمیرکار است. وقتی بررسی و تعمیر محصول در حضور خود شما انجام شود، می توانید بر مراحل کار تکنسین ها نظارت کامل داشته و در صورت بروز خطا، به آنها تذکر دهید.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر چاپگر زیراکس در محل

نمایندگی تعمیرات زیراکس

نمایندگی تعمیرات زیراکس به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر ماشین های اداری در بین کاربران شناخته شده است. هریک از انواع پرینتر، دستگاه کپی، اسکنر، فکس، قطعات جانبی و … زیراکس در این مرکز بررسی شده و به صورت حرفه ای ترمیم می شوند. لازم است بدانید که فرآیند عیب یابی و تعمیر در این نمایندگی، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزارآلات روز دنیا انجام شده و احتمال بروز اشتباه در مراحل آن بسیار پایین می باشد.

همچنین به دلیل حضور متخصصین زبده در نمایندگی زیراکس در کرج، سطح کیفی خدمات ارائه شده بالا بوده و دارای بعد تخصصی می باشند. شما کاربران گرامی در صورت مشاهده ی هرگونه ایراد در محصولات نمایندگی xerox خود، می توانید با این واحدها تماس گرفته و ضمن دریافت راهنمایی های لازم، از خدمات تعمیری نیز بهره مند شوید.