تعمیرات پروژکتور زیراکس

تعمیرات پروژکتور زیراکس یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی زیراکس است که با  همکاری تیمی از کارشناسان متخصص این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد. زیراکس سرویس یکی از زیرمجموعه های مرکز سخت افزار ایران است که ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر به ویژه خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور زیراکس به کاربران است. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که به دلیل حضور در دوره های تخصصی-آموزشی تعمیر قادر به رفع کلیه عیوب ایجاد شده در پروژکتورهای زیراکس می باشند.

کارشناسان زبده مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس به دلیل برخورداری از تجربه و تخصص بالا، توانایی تعمیر تمامی پروژکتورهای معیوب حتی مدلهای قدیمی و خارج از رده را دارا هستند.  شما کاربران گرامی می توانید پیش از مراجعه به مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت، مشخصات دقیق دیتاپروژکتور معیوب خویش را اعم از برند دستگاه، مدل و ایراد مشاهده شده به واحد فنی اعلام کرده و راهنمایی ها و اطلاعات لازم در خصوص شیوه های تعمیرات پروژکتور زیراکس را دریافت نمایید.

نمایندگی تعمیر پروژکتور زیراکس

نمایندگی پروژکتور زیراکس

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با انواع پروژکتور زیراکس با حضور در نمایندگی پروژکتور زیراکس قابل دریافت است. کاربرانی که قصد تعمیر پروژکتور و یا خرید این دستگاه را دارند می‌توانند به نمایندگی زیراکس مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه سرویس مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

عیب یابی تخصصی و تعمیر پروژکتور زیراکس، تعویض قطعات معیوب پروژکتور زیراکس، تعمیر عیوب مربوط به منشور رنگ LCD ویدئو پروژکتور زیراکس، رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ، رفع عیوب مربوط به تراشه DMD، تعمیر عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور زیراکس، رفع تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور زیراکس، سرویس‌های دوره‌ای و مواردی از این دست بخشی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه است که با حضور در نمایندگی پروژکتور زیراکس قابل دریافت است.

(نکته: درصورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به نمایندگی تعمیرات پروژکتور زیراکس را ندارید، می‌توانید سرویس تعمیر در محل پروژکتور را سفارش دهید). نمایندگی تعمیرات پروژکتور زیراکس یکی از مراکز استاندارد در حوزه تعمیرات پروژکتور زیراکس است که دارندگان این دستگاه می توانند به آن مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایند.

تعمیرات زیراکس- سرویس در محل زیراکس

چگونه می‌توان خرابی لامپ پروژکتور زیراکس را تشخیص داد؟

برای تشخیص خرابی یا عدم خرابی لامپ ویدئو پروژکتور نشانه‌هایی وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد. در صورت عدم اطمینان از خرابی لامپ پروژکتور زیراکس می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پروژکتور زیراکس تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. برای شروع ظاهر لامپ را بررسی کنید. وجود نشانه‌هایی چون شکستگی مغزی داخل رفلکتور، تغییر شکل مغزی، وجود ترک‌های ریز بر روی مغزی و در نهایت وجود سیاهی و یا سفیدی در حباب انتهای مغزی می‌تواند دال بر سوختگی لامپ ویدئو پروژکتور باشد.

به دلیل ارتباط میان لامبلاست و لامپ، گاه اشکالات پیش آمده در لامپ به دلیل وجود اختلالاتی است که در لامبلاست وجود دارد. از همین رو توصیه می‌شود در صورت خرابی لامپ، لامبلاست نیز بررسی گردد. راه دیگر موجود تست لامپ پروژکتور، در یک پروژکتور کاملا همسان، مشابه، هم مدل و سالم است. در صورتی که هیچ یک از موارد فوق برای تشخیص خرابی یا عدم خرابی لامپ پروژکتور زیراکس به شما کمک نکرد، می‌بایست جهت بررسی تخصصی‌تر دستگاه به نمایندگی تعمیرات پروژکتور زیراکس مراجعه نمایید.

آیا مین برد پروژکتور زیراکس من خراب شده است؟

یکی از اشکالات نه چندان شایع مشاهده شده در پروژکتورها، اشکال مربوط به سوختگی و خرابی مین برد است. بد نیست بدانید که خاموش شدن ناگهانی پروژکتور یکی از نشانه‌های خرابی مین برد پروژکتور است. در صورت خرابی این قطعه، پس از روشن شدن پروژکتور، دستگاه پس از چند لحظه به صورت خودبخود، خاموش شود. یکی دیگر از نشانه‌های وجود خرابی در مین برد پروژکتور، ارائه تصویری نامناسب توسط این دستگاه است. البته بی‌کیفیتی تصویر ارائه شده توسط پروژکتور ممکن است به دلایل دیگری نیز اتفاق بیفتد.

(جهت اطمینان از این مسئله که خرابی پیش آمده به دلیل وجود اشکال در مین برد پروژکتور است، نیاز به بررسی دستگاه و تست عملکرد سایر قطعات آن است). دریافت تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد پروژکتور و سایر قطعات این دستگاه، با حضور در نمایندگی تعمیرات پروژکتور زیراکس و یا از طریق تماس با این مرکز، امکان پذیر است.

تعمیرات پروژکتور زیراکس و دیگر واحدهای تعمیرات زیراکس

 

مرکز تعمیرات زیراکس در تلاش است تا با فراهم ساختن پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری زبده ترین کارشناسان این حوزه، پشتیبان تمامی کاربران محصولات زیراکس باشد. در حال حاضر این مرکز توانایی پشتیبانی و ارائه کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات پرینترهای زیراکس، تعمیرات کپی زیراکس، تعمیرات پروژکتور زیراکس، تعمیرات اسکنر زیراکس و تعمیرات چاپگر زیراکس را داراست و کاربران این محصولات می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات زیراکس کلیه خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند.

به دلیل جامع بودن خدمات ارائه شده در این مرکز، کاربران محصولات زیراکس می توانند تمامی خدمات مورد نیاز خویش را در همین مرکز دریافت دارند. کاربران گرامی می توانند جهت آشنایی با هر یک از واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات زیراکس به بخش زیر مراجعه کرده و اطلاعات موردنیاز خویش را دریافت دارند.

خدمات واحد تعمیرات پروژکتور زیراکس

 • تعمیرات پاور ویدیو پروژکتور زیراکس
 • تعمیر پاور لامبلاست ویدئو پروژکتور
 • تعمیرات منشور رنگ LCD
 • تعمیر تخصصی چرخ رنگ CARELWEEL
 • تعمیرات تراشه DMD
 • تعمیرات لنز ویدئو پروژکتور زیراکس
 • تعمیرات اپتیک ویدیو projector زیراکس
 • تعویض قطعات اصلی و اورجینال با ارائه گارانتی
 • تعمیرات لامپ ویدیو پروژکتور زیراکس
 • تعمیر لوازم جانبی پروژکتور xerox
 • تعمیرات لامپ تصویر و ریموت کنترل ویدئو پروژکتور
 • تعمیرات تراشه DMD انواع پروژکتور
 • تعمیرات فن پروژکتور زیراکس
 • تعمیرات مادربرد پروژکتور زیراکس

تعمیرات زیراکس و اخبار مرکز تخصصی زیراکس

نمایندگی زیراکس با در اختیار داشتن مجموعه‌ای از متخصصان زبده و کارآمد در زمینه فروش و تعمیرات زیراکس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزۀ فروش و تعمیرات زیراکس گشته است. نمایندگی زیراکس با کادری منسجم و متخصص، در تلاش است تا تمامی نیازهای مشتریان خود را در دو حوزه مذکور برآورده سازد. برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از: آموزش شیوه کار با دستگاه‌های زیراکس، تهیه مواد مصرفی دستگاه‌ها نظیر کارتریج، شارژ مصرفی و …، ارائه اطلاعاتی به مشتریان محترم دربارۀ ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دستگاه‌ها، ارائه خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم دستگاه‌های زیراکس و …. ..

شما کاربران گرامی می توانید کلیه خدمات مورد نیاز خویش در زمینه تعمیرات زیراکس را با مراجعه به نمایندگی زیراکس دریافت دارید. ارائه آخرین اخبار و اطلاعات بخشی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز می باشد که در پی درخواستهای مکرر کاربران به فضای سایت افزوده شده است. جهت مشاهده آخرین اخبار و رویدادهای زیراکس به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی زیراکس و مقالات تعمیرگاه تخصصی زیراکس

تعمیرات پروژکتور زیراکس اگر به دست کارشناسان این حوزه و با یک عیب‌یابی صحیح آغاز گردد نه تنها عیوب پروژکتور را رفع می‌نماید بلکه با ارتقاء ساختار آن، لذت کار با یک دستگاه نو و بی ‌عیب ‌و ‌نقص مجدداً برای کاربر فراهم میگردد البته به شرطی که در تمامی این فرآیندها از تجهیزات پیشرفته و سازگار با دستگاه استفاده شود. کاربران گرامی توجه داشته باشند که وجود این پارامترها تنها در مراکز مجاز و استاندارد امکانپذیر است از این رو اکیداً پیشنهاد می‌کنیم پیش از تحویل پروژکتور به یک مرکز تعمیراتی از مجاز بودن آن مرکز و رعایت استانداردهای تعمیرات پروژکتور زیراکس در آن اطمینان حاصل کنید. جهت آشنایی هر چه بیشتر با روشهای تعمیرات پروژکتور زیراکس و دیگر محصولات زیراکس، می توانید به بخش مقالات مراجعه کرده و با آنها آشنا شوید.

معرفی محصولات زیراکس و خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور زیراکس

کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس به دلیل برخورداری از دو ویژگی و خصیصه بارز قادر به رفع غالب عیوب ایجاد شده در پروژکتورهای زیراکس هستند؛. ویژگی بارز نخست تجربه بالای مهندسان تعمیرات پروژکتور زیراکس است که به دلیل واکاوی و آنالیز موارد متعددی از مدلهای قدیم و جدید پروژکتورهاست. خصیصه دوم حضور کارشناسان این مرکز در همایش ها و کنفرانس های بین المللی مرتبط با تعمیرات پروژکتور زیراکس است که معمولاً با حضور برجسته‌ترین اساتید بین‌المللی این حوزه برگزار می‌گردند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با دیگر خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس به بخش زیر مراجعه نمایید. در این بخش ضمن شرح خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور زیراکس به شرح و معرفی دیگر محصولات زیراکس نیز پرداخته شده است.

پاسخگویی به پرسش های کاربران در زمینه تعمیرات پروژکتور زیراکس

کادر فنی مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس به دلیل تعهد و تبحر بالای خویش، به این مسئله آگاهند که احترام به ارباب رجوع و حفظ اصول مشتری مداری، یکی از پارامترهای ضروری و بایسته در امر خدمات رسانی به مشتریان و هموطنان گرامی است، از اینرو در تلاشی صادقانه درصدد برآمده‌اند تا پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما عزیزان باشند. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به بخش سوالات متداول، سوالات دیگر کاربران و پاسخ های همکاران ما به این پرسش‌ها را مشاهده نمایید. این پرسش ها به ویژه مرتبط با اشکالات ایجاد شده در پروژکتورهای زیراکس و شیوه های رفع اختلالات پیش آمده در آنها هستند.

نمایندگی زیراکس

نمایندگی زیراکس در جهت کسب رضایت مشتری ، تیمی متشکل از افراد متبحر و مجرب تشکیل داده است . زیرمجموعه ی این نمایندگی افراد متخصص و ماهری هستند که دوره های آموزشی مختلفی را در داخل و خارج از کشور گذرانده اند .  مدیریت نمایندگی زیراکس به صورت کاملا سخت گیرانه بر نحوه ی عملکرد پرسنل نظارت دارد . این مرکز با استفاده از آخرین متد روز به تعمیر دستگاه معیوب کاربران می پردازد . همین امر موجب گشته نمایندگی زیراکس در حیطه ی فعالیتی خود به جایگاه چشمگیری دست پیدا کند .

خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس

 • تعمیر و تعویض لامپ ویدئو پروژکتو زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن ویدئو پروژکتور زیراکس
 • رفع عیوب مربوط به Main Board ویدئو پروژکتور زیراکس
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل ویدئو پروژکتور زیراکس
 • عیوب مربوط به پاور ویدئو پروژکتور زیراکس
 • عیوب مربوط به پاور لامبلاست زیراکس
 • عیوب مربوط به منشور رنگ LCD ویدئو پروژکتور زیراکس
 • عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL ویدئو پروژکتور زیراکس
 • عیوب مربوط به تراشه DMD زیراکس
 • عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور زیراکس